• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    HANZEL: bennony nic kvalitniho nejsou, co ale za tu cenu chtit..po skoleni na bennony "prednasejici" koupil lowy pro sefa :D v krame kde sem tou dobou makal. Ale do lesa by nemuseli bejt spatny, kamos zahradnik ma bennony na praci a nevypadaj znicene po jedny sezone
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HANZEL: Co se pracovních oděvů a obuvi týče, mám prověřenou tuhle značku, vřele doporučuju:
    http://www.engelbert-strauss.cz/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    pratele... nedrzel nekdo v ruce tyhle boty??? http://www.z-style.cz/cz/bennon-trekova-obuv/castor-high.html

    jsou na trhu teprv chvilku, takze o nejakych recenzich jeste nemuze byt rec, ale zajimalo by me zpracovani...

    uvazuju nad nejakyma "pracovnima" botama do lesa, at si zbytecne nelikviduju gorace co mam na hory...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    381007: Sirka popruhu je v podstate stejna, cat bude ale slozeny mozna trochu delsi
    381007
    381007 --- ---
    TABORACEK: Něco podobného jsme nedávno dělali ale pro SOFTT-W. Nevíš jak velký je v nich rozměrový rozdíl?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    381007: Kdyz jsme u tehle veci, nemas nejaky hezky drzak/sumku na CAT plus rukavice pane kolego? Pripadne nemohl bys neco vyrobit? Velky asi jako futral na zasobnik, moznost navliknout na opasek horizontalne a pripadne na molle vertikalne...
    381007
    381007 --- ---
    SIRIUS: Samozřejmě to jde. Je v tom sestava, kterou dáváme do těch lékáren EDC IFAK Belt Bag + turniket. Sestava stojí 443Kč, aktuální ceny TQ zjistím.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    381007: da se objednat rovnou naplneny? bral sem takto od tebe lekarnicku do auta s timdle zakladem a je to fajn ze se nemusi na start nic resit
    381007
    381007 --- ---
    ASACRA: V zavřeném stavu 18x14x4cm; v otevřeném 18x34cm; tloušťka je daná množstvím materiálu a jeho rozložením. Jen nástřel obsahu na fotce: tlakový obvaz, obinadlo, čtverce, dva páry rukavic, termofolie, náplasti, desinfekční polštářky, ostrá čepelka, injekční jehly, pinzeta, nůžky, turniket RATS, nějaká analgetika...

    ASACRA
    ASACRA --- ---
    381007: pěkný penalek, jak je to velké? Mohla by být fotka, jak to vypadá s nějakým edc medical obsahem?
    381007
    381007 --- ---
    Nazdar všici, zase po nějaké době drobnost pro organizaci EDC lékáren. Běžná cena 563Kč, pro NYXaře pětikilo rovné ;)
    http://janpavek.com/vyrobky-medical-pocket-insert-gen-ii/
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Vážení, máte někdo zkušenosti s těmito molle clipy? Stojí to za něco?
    5 Pcs MOLLE Strap Backpack Bag Webbing Connecting Buckle Clip EDC Outdoor Tools | eBay
    http://www.ebay.com/...utdoor-Tools-/271977791981?var=&hash=item3f5323c1ed:m:mu3M0wPV_hk0PmcIjV_iwnQ
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    UBU: asi nejlepší a nejuniverzalnejsi je kombo lehkých turistických kotnikovych bot, kalhot s navoskovanyma nohavicema od kolen dolů nebo membranovych návleků.
    Já chodím do práce s psíkem, když je mokro, tak si beru kožený botky, co mi nepromoknou a návleky s event membránou. Když v práci sundam spraseny návleky, tak jsem za slušňáka. Fakt že můj psík na stopy moc není, je to už dědeček SAO, který už toho moc nenachodí.
    UBU
    UBU --- ---
    ASACRA: Jo, richtig :-) Ono to do tepla a do bordelu asi chce kombinovat. Když je hezky, vim že nejdu do bordelu, tak si vezmu něco pohodlnýho. Když je hnusně a vim že jdu do nějakýho hnusu, tak vezmu to co sem postoval a když přijdu domu, tak psovi vemu venku hadicí podvozek a sebe taky od kolen dolů. No a výhoda je, že když to nechám uschnout, tak jdu druhej den na stopy nebo na obrany zase na fešáka. Na vlka to úplně neni, pokud v tom nebudu celej den sedět u počítače, to by bylo na celou smečku. Univerzální řešení tady asi nebude.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    UBU: ten softshell mi přijde tak na vyspopovani vlka.
    UBU
    UBU --- ---
    LA_PIOVRA: Když už na stopování, tak proč ne Gappay... Příjemné, bordel se smyje jedna dvě. Ale záleží kde budeš tu stopu našlapávat, takové to bahýnko v brázdě nebo oranice která namokne... http://www.gappay.cz/odevy/kalhoty/kalhoty-reflex-panske
    Boty bych volil lehčí pohorky ke kotníkům, nízké jsou do blbého počasí pro tyhle účely na nic.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    AZIM: Jeste je potreba ty fotky tam pak dacat:D Ale taky jsem cumel..:)
    AZIM
    AZIM --- ---
    NAGASAWA: ja si snad na stary kolena zridim ucet na instagramu, pastva pro oci ty fotky
    AZIM
    AZIM --- ---
    LA_PIOVRA: listicka, co jinyho, proste fjallraven je best, za me Abisko, je to sice palka jako prase ale je to nejlepsi kus obleceni co jsem kdy mel a rozhodne nelituju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam