• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIUS: mám jenom direct action somradlo a instalace minibagu, co jinak nosím na batůžu, je celkem vopruz :) ale materiál fest drží. právěže až moc
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    RIVAN: Tak kopirovacka i se trema RFI tagama stoji 300 korun... takze se dohodni se sousedem a mas to doma...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TABORACEK: Ale jeden okopirovany cip bych upotrebil, pac u nas za to chtej jeste vic jak ty tri kila :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    RIVAN: Ze zatacky nejsem, proc?
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TABORACEK: Asi nejsi z Brna, co? :-D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BAAL: U nas v praci to tak jednoduche neni, protoze pouzivame HID, ale v podstate mas recht...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: v panelacich se to pouziva jako klice od baraku a taky od parkoviste. V baraku mi to daj za 75 kus a na parkoviste mam jen jednu oficialne. Takhle me jedna karta vyjde asi na 15 korun...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: na co ty kopirovany karty a cipy mas?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PRAASHEK: nejlepsi je kombinacve laser molle a cinske kopie koupene na aliaexpressu do kufru auta na kramy, tak dlouho sem to tam zkousel dostat az sem to proste urval :(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: já mám problůem s každym Molle, ale je fakt že s Laserovym vetší:-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOJTYLA: a už jsi měl někdy problém s klasickým molle? tipuju, že ne :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: ale drží to eště líp...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NAGASAWA: a to je přesně vidět, proč nesnáším "laser molle" - všechno to, co vidíš, trvá dvakrát tak dlouho
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: linky bratře, to je to co jsi k tomu chtěl postnout!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Tak jsem na ebay prave objednal tri cinsky CAT turnikety, mam tuseni ze to dost mozna bude vyhozenych 150, ale aspon na takove to domaci zaskrcovani by to snad stacit mohlo.

    Jinak moje nakupy jsou ted v posledni dobe vyhradne elektronika (arduino, jedna stavebnice naramkovych digitalek, dve stavebnice stolnich digitalek, kopirovacka RFID chipu a hromada tech chipu a takove podobne chujoviny).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: Dej do vyhledavani "tactical" a klikej:-)))
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Přepadl mě onen hlopý stav "nutně něco potřebuju a musím si to koupit, jen vlastně nevím co".
    Neboli chci si něco objednat z aliexpressu. Co Vás tam poslední dobou zaujalo, co jste si objednali? Bo určitě něco z toho je ta věc, kterou nutně potřebuju:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    a já přidám referenci na LOWA Zephyr - nejlepší boty co jsem mel kdy na sobě... kdybych si mel vybrat boty na apokalypsu byly by to tyhle...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam