• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: no čupr :)
    381007
    381007 --- ---
    Vážení přátelé, dovoluji si vás pozvat na akci "Nášivková středa č.3", která bude tuto středu na mém FB profilu. Akce spočívá v tom, že všechny patche/nášivky z naší standardní nabídky jsou během středy za 50% ceny. Poštovné je 50Kč a od 5ti kusů patchů je zdarma. Podrobnosti jsou v popisu akce. Kdo pravidelně nesledujete můj profil, akce je na tomto linku: https://www.facebook.com/events/495300323989147/

    Kdo nechodí na FB, může si základní nabídku prohlédnout zde: http://janpavek.com/vyrobky-patche-alias-nasivky/ a v případě zájmu o nějakou konkrétní mi napsat do mailu pavek@jptt.cz .

    Díky za pozornost, Honza.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    EDAK: jojo, plánuju to podobně, ale prostě všeobecně sbírám informace.
    Hlavně zvažuju ten pásek. Zatím chodím tak, že nejdůležitější věci na krku (pas, kreditka hlavní) a zbytek v batohu v kapse, která je nejvíc přitisklá na záda. Nic v místech, která se dají snadno otevřít, nebo třeba žiletkou proříznout.
    EDAK
    EDAK --- ---
    BRUKEV: Zalezi na tom kam jedes, pokud jedes nekam kde je teplo, tak bych urcite nedoporucoval tu podtrickovou variantu jako je treba tohle http://www.ferrino.cz/zbozi/164-drake/.
    lepi se to na telo,dre to, stejne to exponujes pokud z toho budes neco vyndavat, dost casto se to propoti a jednou jsem pri vytahovano z toho penize roztrhnul jak byli prilepeny k sobe. Nehlede na to ze pokud treba jeste budes chodit s batohem a pouzivat bederak, tak to je mega neprijemny.
    Mam dobou zkusenost z tim ze mam normalne v penezence veci co me zas tolik bolet nebudou spolu s penezma na bezny vydaje a nejlepe v tom pasku do kalhot schovany vetsi obnosy penez, karty, kopie pasu atd. a na nekolika jinych mistech schovany dalsi obnosy penez. ale ve finale jsem mel vzdycky fakt stesti a nic nikdy neprislo k uhone.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    UF0UN: mám od nich takovou malou kapsičku na pas+peníze, nosí se to přes rameno a nezavazí to ani pod oblečením. Popruh má v sobě drát jako ochranu před přeřezáním.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BRUKEV: koukni na pacsafe
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tipy na bezpečnostní ledvinky, opasky, "nevímco", kam si můžu uložit peníze, doklady, drobné cenné/důležité předměty a tím je snad ochráním před kapsáři v tlačenicích, metru, atd.?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SAMGARR: mam je odsud (kamenny obchod)

    MECHANIX WEAR | Selection
    http://www.selection-store.cz/eshop/produkty/kategorie/mechanix-wear
    NELLI
    NELLI --- ---
    SAMGARR: prakticky v každým army shopu, kde je mají skladem. Třeba Armed, Anareus, Morris atd.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kde v Praze si muzu vyzkouset Mechanix rukavice?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    WOJTYLA: Dám pozor až se to tady objeví na bazaru :)

    BLOUBEKNT: Takže zkusit jak to fachčí, chápu. Já takhle koupil mikroskop a nebylo to nic moc. Děti to taky bavilo jen chvíli.
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    ARMADILLO: Nevim :) samozrejme to stejne jako jiny veci z gearbest/dx/aliexpress co sem si nakoupil, nepotrebuju
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: No strkat si to do prdele:-)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BLOUBEKNT: Co s tím budeš dělat? :)
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    Nezkoušel jste někdo tohle? Já to za ty prachy asi risknu, protože mě vážně zajímá esli to maká :)
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: pred tim sem si lamal hlavu k cemu bych tuhletu vec vyuzival a na nic nemohl prijit.

    Dnes jak se tadyhle v prahe strhnul ten lijavec tak mi to hned doslo k cemu bych to potreboval.
    Potreboval bych to na svuj destnik!
    To je totiz vec kterou vzdycky nekde zapomenu a pak se pro ni vracim, volam apod. :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    WOJTYLA: spis to byla asi reakce na tohle, ale ok.. VACA

    kurz byl moc dobrej
    mokopa to tady docela pekne sepsal, koho by to zajimalo
    [ MOKOPA @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - Na toto hledisko se nedívám, mě zajímá primárně semiauto funkce s 24g strelivem ]
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KASUMI: řeč byla o výměně držadla... jinak chválim kurz...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    WOJTYLA: byli jsme v patek na kurzu prvni pomoci pri strelnem zraneni a tq nam tam ukazoval nejaky vojak (kapitan), lekar, co slouzil v aghanistanu mj.
    kdyz jsme to pak trenovali na nas, tak tam meli nejake tq, ktere rikali, ze nemuzou pouzit, protoze jsou nove, jeste nepouzite.. tze verim tomu, ze ve skutecnym provozu je pouzivaji fakt jen jednou.. a pouzite pak uz jen treba na trenink apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam