• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    KURE: mám Limu a do práce uplně perfektní
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: jojo malej má vzadu... ale tedy je to na AAA
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: Taky ho beru do kanclu a na poradach vsechny ty Molon Labe, SNAFU a Guns and Coffee patche budi spis zajem, nez pohorseni :)
    KURE
    KURE --- ---
    NAGASAWA: :D ja to chci do prace, tak to musi bejt nejaky alespon priblizne politicky korektní.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: diky tacticool velcro patchum se tam bordel nechyta.
    KURE
    KURE --- ---
    hola hola, mam tacticool dotaz. 5.11 messenger bag Xray, neni to moc velky hovado?
    Veci ktery taham furt: svicarak, multitool, baterka, mp3, par tužek, pidi lekarnicka, provazek, nejaky papíry, 13" notes.
    Ty by se urcite vešly do toho (nej)menšího, ale chtěl bych aby se tam naskládalo třeba oblečení na přespání, nebo menší nákup cestou domů.
    Teď v batohu co nosim je vlastně hlavní kapsa normálně prázdná, určená na ten nákup třeba. A u messengeru bych to viděl podobně.

    Jen nevim jestli ten největší messenger už nevypadá pitomě.
    A potom jestli se nechytá bordel do toho suchýho zipu co je kolem dokola...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: eh sorry, pouziva jinej... I kdyz, ono je to asi jedno, ja ho jeste nikdy nemel vyndanej.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SAMGARR: cenu uz nevim, ale tahle je na akumulator ve velikosti tuzkovy baterky.
    [ BLOWUP @ Baterky & Svítilny =€ ]
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LACHAUER: hlkavy = hlavy
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    WOJTYLA: kterej? ty maj vypínání otočením hlkavy, ne?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Led Lenser
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hledam LED svitilnu na 1x AA baterii do 500 Kc. Zapinani tlacitkem/vypinacem, klip na opasek. Vite nekdo? Idealne ke koupi v Praze, nemuzu cekat 3 tydne za zasilku z DX.com. Dik!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: cena je zkurvená...
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: souhlas. toto je třeba vlastnit :) Ale cena je teda na můj vkus trochu přestřelená
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: tak ono neplati, ze co se libi buznam musi nutne nosit jen buzny, ze :-) U sortek hrajou roli proporce - dylka, stihlost a osvalenost nohou vuci zbytku postavy atd. Takovy ty pripady obtloustlejch strejcu s kratkejma nozickama a dlouhejma sortkama ktery ty nohy delaj jeste kratsi taky nejsou zrovna potechou pro oko :-)

    Ja se ridim heslem "zlata stredni cesta" coz ale prakticky vzdycky vede k tomu, ze prave koupene sortky necham svadlenou zkratit na nejakou rozumnou mez, casto nosim sortky na tenis ktery uz tu rozumnou mez mivaj samy od sebe.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: uuups, moc krátký, raději něco lehce nad kolena :)



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: tak esli shanis neco takovydleho tak to ses tu blbe to musis vedle do Gay klubiki :-))))

    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BRUKEV: já vycházel z fotky v článku,tam to máprávě okolo kolen. Jinak díky za nový web, neznaljsem a v celku zajímavé recenze.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: mno tyhle jsou nad kolena a navic maj semisem podlepeny svy takze krasne klouzou nehoru. To je v tom clanku esli sjem to nak blbe nepochopil
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: já nějak nemusím kraťasy,které nejsou nad kolenama. Jak to končí na nebo ještě hůř pod kolenama, má to u mě tendenci se to při pokrčení nohou v oblasti kolen zasekávat, což mě strašlivě vadí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam