• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    DJINN
    DJINN --- ---
    BAAL: ehm... ja litam na kratke sluzebky s batuzkem z ikea, takovym tim rozepinacim. Kdyz mam pred jednanim cas jit na hotel, odepnu tam tu vetsi cast a na schuzku jdu s tou placatou. Jde v letadle nakopat pod sedacku. A kdyz mam cestu delsi, beru placatou cast a maly kufr.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    BAAL: Je to něco jinýho než chceš, ale... kufr.:) Prodávají se kufry na míru těm max rozměrům, takže dostaneš nejvíc místa, něco co ti batoh prostě nedá. V kombinaci s taškou na notebook přes rameno je to pro mě řešení na 3-5 dní business tripu úplně v pohodě. batoh jsem zkusil jednou a je to peklo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BAAL: a co neco podobnyho v low profile barve?

    Condor Outdoor [169] Convoy Outdoor Pack
    http://www.youtube.com/watch?v=F1qzB54kmKw

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: ultimátní letištní hack je kufr na kolečkách:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: pro mě tedy jednoznačně vede Samsonite případně pro bohatší Rimowa co maj kolečka... na častej pobyt na letišti k nezaplacení...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: tak to neřeš a vem prostě bagl do kterýhos e ti to vejde... já svyho času lítal 6 až 10 letů mesíčně a stejně jsem to vyřešil kufrem na kolečkách a taškou přes rameno... nicméně je pravda že to bylo letiště-taxik-hotel-předat portýrovi atd...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: jak často lítáš?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    BRUKEV: Nicméně co se týče těch slev. tam, tak teď koukám, že na heurece mají ten Osprey za v podstatě stejnou cenu.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DARUMA: kde na výstavě stanů?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: myslim žes to řekl dobře, taky nebvim jak to jinak popsat:-)
    VACA
    VACA --- ---
    LACHAUER: Jj srozumneno. Takze to nema prakticky zadny ohnisko.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    OCTOPUSS:
    WOJTYLA:
    VACA:
    Tak, ta čelovka nemá žádnou čočku, jen krycí sklíčko, a ledka je usazena ve velmi "mělké" odrazné parabole. Výsledkem je extrémně široký kužel světla (vlastně to ani kužel není), rovnoměrného, bez ostrých ohraničení. Zkrátka ideální světlo "do blízka". Omlouvám se, pokud jsem se vyjádřil nějak pseudoodborně, nevím jak to líp říct.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    WOJTYLA: Tak jsem nakonec dal na radu Starších a jako EDC kapsičku jsem pořídil batoh OSPREY QUASAR 28L haha. 20% sleva na výstavě stanů. Snad vydrží.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Nemáte tip na nějakou "letní" fleecku? 5.11 ani Helikon mně aktuálně nic nepadlo do oka.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    Spis bych to šacoval ze "bez optiky" je mysleno to, ze svitilna asi nema klasickej reflektor -resenou prarabolu okolo ledky, ale je to tam reseno jen odlitkem kterej zaroven zastava kryci sklo...
    Nevim jestli je se mi to povedlo zformulovat srozumitelne, a taky jsem tu svitilnu nemel moznost prohlednout jinak nez na promo obrazku...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: asi tim myslí zoom
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOJTYLA: oni k tomu delaji nejaky gumy/suchace ze se da dat na kolo, nebo pouzit jako celovka ale to jsem nekupoval, na to mam proste celovku a pidi blikacku na kole ... o moznosti kombit baterku s dalekohledem slysim prvne v zivote, nejak si to neumim predstavit, jeste bych pochopil mount na nejakou palnou zbran, to tahle primo nema ale jine fenix jsou k tomu uzpusobene
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AZIM: no že na ní neni dalekohled ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam