• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    DRIZDIK: Ty mám nastrkané v takovém "dokladovníku", který jsem si kdysi dávno koupil. Nosím ho ve vnitřní kapsičce batohu, tj. pod dvěma zipy, a hlavně, nevyndavám ho každou chvíli jako peněženku. Takže riziko ztráty/zapomenutí/odcizení je výrazně, výrazně menší. To bych někde musel nechat celý batoh, což se mi zatím díkybohu nepovedlo. A to jsem extrémně zapomnětlivý typ a jednou někde nechám i hlavu. (Mimochodem, nedávno jsem v autobuse nechal ty nové sandály Lowa. Myslel jsem, že mě trefí. Naštěstí nakonec stačil jeden telefonát a počkat si po pár hodinách na onen autobus na zastávce. Nikdo je neznárodnil.)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    STEPNI_VLK: A doklady máš kde? Občanka (tu dejme tomu nemusíš), řidičák, techničák, lítačka, platebka atd? Další peněženka?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    WOJTYLA: Je to věc názoru a preferencí, ale mně přijde peněženka s milionem kapes, do kterých jsou strkány doklady, platební karty a další věci, jako totální békovina. Jednak je pak zbytečně tlustá a těžká, jednak když ji ztratím, nebo mi ji někdo šlohne, tak se z toho vyřizování dokladů a obvolávání bank a dalších institucí poseru...

    Pro mě je peněženka spojená s prachama. A kromě nich v ní mám už jen nějaké slevové kartičky, jízdenky na MHD a jednu platební kartu k účtu, na který mi nechodí prachy a mám na něm vždy cca 500 Kč pro strýčka příhodu, tj. situaci, kdy nebudu moct za běžný nákup potravin platit penězi (třeba na Slovensku, když zrovna nemám eura)...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    HNZDD: řek bych, že takovým poměrně nehezkým způsobem dávají najevo, že o malé zákazníky nestojí.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    LACHAUER: to posilaj na paletě,či kýho šlaka?
    SWIST
    SWIST --- ---
    LACHAUER: aha, chm... Tak toho jsem si nevšiml.. :x
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SWIST: copak o to, něco bych si vybral, ale jak koukám, takl chtějí za dopravu "do 15kg v rámci České republiky je 233,-Kč bez DPH" plus "Ke každé objednávce pod 500Kč bude doúčtován expediční příplatek 200Kč.".

    Takže když objednáš, řekněme, za tři stovky, stojí tě "expedice" a doprava krásných 433 + DPH Kč?! Tak to fakt nevím.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    SWIST: v pohodě mi z venkova jsme zvyklí:)
    SWIST
    SWIST --- ---
    HNZDD: jo sorry.. Praha. :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    SWIST: a odkud jsi?
    SWIST
    SWIST --- ---
    Trochu ot, ale nechtěl by někdo nějaké prefabrikáty petek či jiné lahve z http://www.lahve.info/ ? Mám tam objednávku tak za 100,- a nechce se mi platitcelých 200,- za poštovné.. :D
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ja mam Bellroy note sleeve uz minimalne 2 roky a jsem s ni max spokojenej...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    R4BB1T: superužitečná, pje přesne velikosti zbrojáku/techničáku
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    WOJTYLA: ta bocni kapsa vypada uzitecne...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    snad ty fotky nebudou moc velký je to z mobilu postovaný
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    R4BB1T: jojo přesně!
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    WOJTYLA: Navic v hnedy variante ziska postupem casu super patinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam