• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KLATIC: Ha, nostalgie. Tohle byly moje vůbec první Lowa boty, které jsem si kdy koupil (cca před 15 lety)...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    PRAASHEK: nemuzu si vynachavlit tyhle:
    RENEGADE GTX MID man black - PROSPORT
    https://www.prosportshop.cz/obuv-lowa/atc-kotnickove/renegade-gtx-mid-man-black.html

    ovsem koupeny v akci za 3600, jsou lehky, uvnitr jako backory a z venky vydrzej vsechno krom dlouheho drhnuti bokem po ostejch sutrech, ale na to nejsou urceny.... a dokonce v nich neni problem ani ridit...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: a co tohle? Nejsou špatný : https://www.sandqvist.net/shop
    NELLI
    NELLI --- ---
    PRAASHEK: bez goráče jsou tyhlety
    Moderní lehká vojenská bota pro rychlé přesuny, vhodná do středně exponovaného terénu. Díky uzavřeným očkům je vhodná i pro seskoky padákem. Vysoce prodyšné provedení vhodné i do pouštních podmínek.
    https://www.prosportshop.cz/...vojenske/zephyr-mid-tf-desert.html?listtype=search&searchparam=zephyr

    oproti gtx verzím jsou "měkčí" a pro městskej pohyb pohodlnější, ale zase v nich absolvovat 3 denní taktickej závod ve vojenským újezdu je porod, to po 3 dnech cejtíš každej kamínek. Na takový věci se hodí víc ta gtx verze, má tvrdší podrážku.

    Další výborná vlastnost týhle desert verze je ta, že velmi dobře dejchaj. Daj se úplně v pohodě nosit i v parným létě - i když je třeba zdůraznit, že já jsem jeden z těch šťastnejch, který obecně netrpěj na zapařený hnáty ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLI: a ty bez gore máš jaké konkrétně? a k tomu retardačnímu - jde o to, že některé boty tohohle typu se prostě musí utahovat postupně odspoda nahoru a pokud si je obuju na dvacetiminutovou cestu do práce, pak sundavám, pak jdu na oběd, z oběda... atd. chápeš. s tím, že z práce pak třeba podnikám delší trasy :) mám troje army boty (použité a super) ale dvoje z nich jsou tak trochu na delší dobu - nic hroznýho (minuta), ale jsem zhýčkanej. a prosím, nedopuručuj mi žabky :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: boty jsou lehoučky a maj velmi širokej vlez... kaničky zatáhneš vícemene na jedno zatáhnutí sezhora...
    NELLI
    NELLI --- ---
    PRAASHEK: záleží. Do města mám desert verzi, ty nejsou goratexový a jsou mírně lehčí. Každá bota má cca půl kila? Leze se do toho velmi lehce. Rychlost vázání tkaniček záleží na tom, jak moc je člověk velkej retardér, to nemá s botou nic společnýho ;)
    Každopádně, když se tyhle boty rozšlápnou, tak jsou naprosto fantastický. Nohy jak v peřince.

    Co bych ještě zdůrazdil, tak po 2 letech opravdu denního nošení boty nevykazujou žádný zásadní známky opotřebení (krom vnitřní strany, jak se boty šoupou o sebe). Co mluví o kvalitě asi za všechno, je fakt, že tam do dneška mám původní tkaničky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a kolik to váží a jak se do toho leze a jak dlouho se do toho leze i se zašněrováním? :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    PIVECEK: já už 2 roky nechodím v ničem jiným, nic jinýho na nohy nedávám. Ať už jdu do práce, do města, nebo na střelnici, furt jenom Zephyry.
    Nakoupil jsem několik párů a už nikdy si nic jinýho na nohu nedám. V životě jsem neměl pohodlnější boty ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    PHUSHI: můžu i jako nedáma? sorel boty za 4 tácy, po dvou zimách v hajzlu.. nic moc
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: Lowa Zephyr, já desert tan a Pivák Černy
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    PRAASHEK: https://www.marines-shop.com/boty/lowa-zephyr-gtxr-mid-tf-cerne

    Ja mam tyto. Jinak daji se sehnat i levneji, nicmene ja je kupoval na posledni chvili na vikend:/ Ale ten marines shop je dobrej, drzi tam vesmes vsechny modely a velikosti, takze idealni misto v Praze na vyzkouseni.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: No tam jsem nasel jen na rugby, coz asi bude plnit obdobnou funkci. Kdyztak klidne posli tip, nezni to marne. Ale to uz jsme OT.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a který přesně botky máte?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Tak na IPSC to moc neni, spis je mam na takove to takticke sudlani, aby se mi kluci z kapely nesmali :) Hlavne jsme doted nemel zadne goretexky na mokry podzim, takze tim i supluju vyletnickou obuv. Baseballovky samozrejme planuju, beztak je pujdem do Decathlonu ocihnout spolu:)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Zatim z nich mam stejny pocit. Skoro mi je lito je ojizdet na strelnicich, pac zapraseny pak do mesta moc nebudou, tak si to uzivam, dokud vypadaj slusne.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: jinak ty boty u me vyvolaj vždycky když si je obuju "aaach kurva to je božsky proč nemužu nosit jen to?"
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: No je mozne, ze se povrch te podrazky jeste trosku odrbe, az se s tim parkrat probehnu po sterku. Aspon v to tedy doufam :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: čoveče taky mi to nepřed přišlo ale nakonec mám dojem že doopravdy nekloužou... že tak trochu plavou ale držej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam