• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    381007
    381007 --- ---
    NELLI: Je blbé, že mi to takhle trvalo, ale od dětství jsem nebyl tlačenej k moderním technologiím, protože otec i matka jsou techničtí dinosauři... Já (kdyby to doba dovolovala, jakože nedovoluje) bych nejradši podnikal s pevnou linkou, faxem a psacím strojem... Ale muselo to přijít, pokud se chceme posunout dál.

    Co mohu otevřeně říct: byl pro mě fakt morální problém přijmout to, že ten web s eshopem není za hubičku, a stejně jako většina řemeslníků jsem tu cenu přepočítával na množství materiálu, nebo několik strojů... Ale pán z té firmy na weby mi polopaticky vysvětlil, že to je dost peněz, ale je u nich velký předpoklad, že se v objednávkách rychle vrátí a navíc, že můžu mít dílnu vybavenou jak chci, ale pokud se o ní neví, je to k hovnu :) a tak jsme se prostě plácli přes kapsu... :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    381007: hurá, herr Pávek vstoupil do 21. století! :D
    381007
    381007 --- ---
    PRAASHEK: nebudu tu dlouhosáhle obhajovat Sushi :) to už na NYXu několikrát proběhlo :). Ale ano, znamená to, že si budeš moci úplně bělošsky naklikat nášivky do košíku, a nebudeš je muset složitě objednávat přes e-mail :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: pro sprosťáka jako já to znamená, že si konečně něco objednám. minimálně pár těch patch-suchejzip :) i když ta sushi mi přijde hrozně nevkusná (a to jsem nosil před dvaceti lety i horší vlastnoruční výmysly ;) ale mohl bych ji koupit svojí ženské a tajně ji nalepit na záda od bundy. třeba by pak došlo k nenadálé trojce
    381007
    381007 --- ---
    PRAASHEK: samozřejmě bude normální obyčejnej, sprostej, eshop :)

    KURE: adresa bude stejná, jako doteď, tj. janpavek.com - ale do provozu to bude uvedeno za cca 14 dní, už je hotový design, teď se řeší nějaké funkcionality a čeká nás ještě plnění zbožím a textama :)

    WOJTYLA: Viz odpověď pro Práška :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: taky bych se přimlouval za nákej bělošskej eshop, páč tu parodii cos tam mel z toho jsem opakovaně chytil nádor do koulí...
    KURE
    KURE --- ---
    381007: no a adresa by nebyla?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    381007: a kdy bude k dišposici normální e-shop?
    381007
    381007 --- ---
    NELLI: Budeme se těšit :). Naše šikovná paní krejčová a návrhářka minulý týden od nás dostala zbrusu nový průmyslový šicí stroj, aby se nemusela vztekat u svého původního, tak jsme opět ready i na oděvní výrobu ;)
    NELLI
    NELLI --- ---
    381007: vždy a všude platí otřepané "nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci". Bohužel jsi na to musel přijít tou těžší cestou ;)
    Každopádně držím palce, v lednu se ozvu s tou kombinézou.
    381007
    381007 --- ---
    NELLI: To je fajn, doufám, že to takové pocity bude vzbuzovat u dalších lidí.

    ...Nejvíc mě sere, že náš web je mrtvý, neviditelný, nahovno a nepřehledný a navíc letos v pořadí již třetí změnou lidí, kteří se nám starají o provoz webu jsme opět přišli o e-maily, vše co nebylo zazálohované se ztratilo a chybou nastavení těch jejich serverů, nebo jak se to jmenuje nám už půl roku hapruje příjem a odesílání mailů... Ani se nechci zamýšlet o kolik zakázek jsme kvůli tomu přišli. Jelikož vím, že to je průser, tak jsem si konečně vytáhnul hlavu z prdele a nechal si udělat web u profíků, a ti samí lidé nám budou web spravovat, včetně mailů, budu to mít se zárukami, zálohami a hlavně technickou podporou na telefonu... Doufám, že už bude líp :)...
    NELLI
    NELLI --- ---
    381007: když vidim to video, mám chuť si hned něco objednat! ;)
    381007
    381007 --- ---
    Ahoj všichni, byl u nás na dílně kamarád a hrál si s kamerou, natočil takový krátký spot s novým vybavením naší dílny (další videa, nějaké tutorialy a tak připravujeme) :) https://www.youtube.com/watch?v=qMNR2YNpLVA
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    TABORACEK: Jojo, sice jsou trosku sverazny, ale na obchodni transkaci to nic nemenilo :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    PIVECEK: o tehle manicich vsichni mluvi celkem dobre. Koukam do kramu a maj v podstate jenom dvoje boty, Lowa a Salomon, zadny srani:)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    TABORACEK: Ja je kupoval v https://www.marines-shop.com/ na Pavlaku, meli vsechny velikosti skladem
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Tak do mukarova si zajedu, jsem tam ted za bukem do casto.
    NELLI
    NELLI --- ---
    TABORACEK: zalezi na velikosti. Mainstream velikosti prakticky kdekoliv, kde to maj v nabidce (treba Armed), dinosauri velikosti asi jenom u zdroje (Prosport)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: pak si je kup tam kde jsem linkoval... přily, nebyly mi, napsal jsem do obchodu že je potřebuju vymenit páč je to UK velikost a ne US velikost, na což mě neupozornili a že bych si přijel do Mukařova... pan majitel mi ve 22:30 odpověděl, že je mu moc líto že mi nejsou a že zajistí vetší a že se hned ráno ozvou zda a kdy budou. Ráno mi volala paní z obchodu že boty přivezou od dodavatele a že se omlouvá že nebudou hned ráno, ale až po 10:00, zda mi to vyhovuje. řekl jsem že dorazim přes oběd. Před 10:00 volá pan majitel, že boty jsou na místě a těší se na me.
    Přijel jsem zkusil vymenil, dostal k tomu nano impregnaci, že jsem s tim mel potíže.

    naprostá profesionální prozákaznická zkušenost.

    Matum.cz | Outdoor oblečení a vybavení
    http://www.matum.cz/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BTW, kde se v praze ty boty kupujou, rad bych si je obul a chvili v nich pobyl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam