• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    VACA: bez dokladu a dokonce mám podezření, že byl sestaven z náhradních dílů.
    DACELO
    DACELO --- ---
    VACA: Nejlíp zavolat přímo Danielu Taterovi (+420 731 410 327), který se stará o reklamace (http://www.leatherman.cz/extra/kontakty/ ).
    VACA
    VACA --- ---
    ASACRA: i bez dokladu teda? ja ho teda zatim neznicil (dela mi radost, je to fakt pecka vec!) ale doklad k nemu zadnej nemam. Mam ho totiz taky ze secondhand..
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    LORD_WANG: já ho kupoval na nozirske burze z xte ruky a vyměnili naprosto ochotně za novej :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DACELO: skvela zprava. ja pres ebay, tak to zkusim podobne. diky moc
    DACELO
    DACELO --- ---
    LORD_WANG: Ja jsem ho kupoval v roce 2010 pres Amazon.com. Dokladal jsem jenom fakturu od Amazonu a pruvodni dopis, kde jsem napsal co s tim je. Nic vic.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DACELO: ha! co jsi dokladal? me uz se ho taky podarilo znicit (taky jsem s tim delal psi kusy), ale kupoval jsem puvodne v americe...
    DACELO
    DACELO --- ---
    Tak jsem, po 6 letech poctivé služby, zlomil na svém Leatherman Charge TTi kleště (páčil jsem zaseklý šekl na lodi). V pátek jsem ho poslal do Prahy a dneska mi přistál v obálce nový kus :). Miluju Leatherman a jejich "no questions asked" warranty :)...
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CROSS: při stejným obvodu mi byly 40 volnější (jsou v pase odpružený) ted mám lehce pod 100 a jsou mi velký. Nicméně záleží holt i na typu postavy.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MCFLY: cca 101–102, což tak sedí na tu 40, ale dolů to asi nepůjde, takže 42 bude investice do budoucnosti :-]
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CROSS: kolik mas přesně v pase? Nosím už léta Carga a klasický Tacticaly.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Plánuju zakoupit kalhoty 5.11, leč nemám je kde vyzkoušet (klasický Tactical Pants). Kdo je máte, jak jsou střižený? Tim mám na mysli, mám v pase počítat radši s rezervou? Mám cca metr :-] tak by 40 měla stačit, ale vzhledem k vaně bych možná měl vzít volnější tj. 42.

    Na jejich fotkách to je samej model, lidi s podvýškou z toho nic nevyčtou. :-]
    VACA
    VACA --- ---
    A mel bych jeste jeden dotaz. Vubec nevim kam s tim, tak me trea nekdo nasmeruje.

    Byl bych vdecnej za tip na nekoho, kdo by mi dokazal usit ze starejch alice batohu nebo spis z US vaku namrtvoly, "sedlovy vaky".

    Proste bych z toho chtel postrani brasny na motorku/skutr..

    Vim ze tady mame Mistra Jana Pávka, ale netroufam si ho s timhle oslovit. On sije spis epesnejsi veci, a ze svejch vonavejch novejch matrosu. :)
    Kdyz ja bych tohle chtel spis z ty mrtvolákový pytloviny. Drahejch cordur apod mi na to prijde skoda. Navic si nejsem jistej jejich odolnosti vuci vode. Vohle bude vecne zaflakany spinavy, obcas se to ostrika hadici nebo wapkou a nashle:)


    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Sry kdyz sem si to ted po sobe precetl, to se to do "vs" nakonec trochu zvrhlo. Sem nechtel..




    ----

    Vazeni, mate nekdo nejakou zkusenost s bundami znacky Pentagon?

    Si rikam ze by to nemuselo bejt tak marny, kdyz jsem je videl prodavat v "PX" shopech v jisty zemi..
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ASACRA: tos kvuli me nemusel tahat to nebohy zvire na rtg:))
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    CYBERKOTLIK: promiň za OT :-D

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    FINSON: tucnaci nemaj kolena.) na lede se ma chodit tak, ze mas teziste vzdycky tak, aby pusobila na nohu, ktera zrovna dopadava na led se shora. vetsina lidi ma vahu mezi nohou co vykrocila a nohou co se odrazi, takze jim bud podjede ta zadni dozadu nebo predni dopredu:)
    Snizeni teziste k tomu pomaha
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: Jojo presne tak to delam. Sedim v aute a tim padem mam teziste pekne nizko a neuklouznu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jinak ano, taková ta základní finta, od které se všechno další odvíjí, je mít nízko těžiště nebo být schopen ho při podklouznutí rychle snížit - prostě s ním trochu pracovat.
    NELLI
    NELLI --- ---
    FINSON: ok, večer zkouknu instruktážní video Tučňáci z Madagaskaru ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam