• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: to neni blba cesta ja takhle posledne rozdelaval v jednacce balik se ZT 350 a kravataci vypadali lehce podezrivave....
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: jasně to jo.. To se mi občas stávalo v nějakých obchodech - chtěl jsem si vzít lahev z celého balíku a tak.. Ale to jsem si už odvykl, nebo když už tak schovám většinu nože do dlaně.
    Jinak já mám teď nově rat 1 a ta cvaká pěkně. U nás na firmě jsou naštěstí podobní blázni takže když jsem na pobočce tak s tím není problém.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: ne nevypadá:-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: prej: Na konci hřbetní strany rukojeti je nezvykle řešený klips, který při zasunutí nože do kapsy vypadá jako psací pero. :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: tak kamarádi jistě... spíš když se zapomenu a nekde na jednání je třeba neco uříznout a já vytáhnu z kapsy nuže a cvaknu s nim:-) schválně jsem si koupil na takovýhle "pracovní" nošení CRKT Swindle kterej je vysloveně elegantní a neškodně vypadající....



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Taky na cesty mimo CR vzdycky s tezkym srdcem vytahuju z messengeru CRKT M16 SF :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: No, párkrát se mi to taky stalo že se lidi hrozně divili že u sebe nosím nůž a proč jako. "Jo, nosím u sebe nůž, odkakživa, pořád!" Ale třeba když se sejdeme s dýmkaři tak tam má u sebe nějaký nůž skoro každý... :-)

    SWIST: Já si občas nožem otevřu nějakou obálku a a taky se na mě většinou dívali nějak nedůvěřivě...nevím jestli Spyderco P'Kal nebo ParaMilitary 2 vypadají až tak drsně. Radši si teď na takové věci vytáhnu Leatherman, ten naštěstí nikomu nevadí... :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: tak u mě si na to kamarádi naštěstí zvykli.. A cizí si toho buď nevšímají nebo to ignorují.. Ale teď se mi povedlo v práci vytáhnout nůž a začít si krájet jabko.. Akorát že jsem v Německu, tak na mě půlka firmy koukala jako na vraha. :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NONAME_HERO: S vyrazem Viktora Cistice - "A to je jenom to co vidis"...
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    WOJTYLA: a co odpovídáš? "Nůž ne, nože."? :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NEVILL: v USA? neee.... to spíš proto že u každýho správnýho člověka je přece kudla e-e.

    to i u nás se mi opakovane stalo že nekdo videl klip v kapse a "ty u sebe nosíš NŮŽ???? a to jako pořád?"
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: Oni to možná vymýšlej proto že v těch jejich zemích mají nošení nožů velmi omezené či zakázané...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: Me fascinuje kolik picovin lidi ynyslej aby nemuseli mit nuz...

    Ten termopasek je jedinej zajimavej jinak je to bullshit.
    VACA
    VACA --- ---
    ANARCHY: Hej, ten Braeon pásek prostě MUSÍM! mít!!
    Asi je na tom kickstarteru podpořím. Protože jestli to umí to co prezentujou, tak je to nejvíc EDC urban i neurban tacticool věc hned po elektrikářskejch stahovačkách. Nebo spíš naopak, tohle je ještě dál!
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    #1 a #3 mne fakt zaujaly...

    Top 5 Multi-Tools YOU MUST HAVE! ▶3
    https://www.youtube.com/watch?v=abfYA4RuFd8
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    WOJTYLA: sorry to patřilo jinam :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    UF0UN: ???
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    LACHAUER:Mám Tilak Latok a nestěžuju si.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LACHAUER: ja mam Tilak Trango a je super
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Tip na nějakou slušnou softšelku na jaro? Čím víc kapes tím víc bunda, klidně bez kapuce. Koukal jsem třeba na Helikon Delta, nebo tak něco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam