• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    OTAKAR: já ji mám jen v autě :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BRUKEV: Tak zrovna ducttape je jedním ze základů edc vůbec:)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Onehdá se tu řešila EDC výbava do auta.
    Doporučuju všem lepicí pásku.
    Mně se pár dnů zpět rozhodlo okýnko, že se pokazí, praskl mechanismus stahování/vytahování a sklo zapadlo dolů. A zrovna se chystala jedna z bouřek, co kolovaly po republice. Nemít pásku, mám v autě několik litrů vody.
    381007
    381007 --- ---
    Ahoj, máme poslední dva dny na lékárničky zadarmo k opaskům, koho zajímá jukněte ;) https://www.janpavek.com/e-shop/produkt/edc-cobra-belt-d-ring-lekarna-zdarma
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GILDARIUS: Ja taky mam Camelbak, a problemy s cistenim jsem nikdy nemel - ale je pravda, ze jsem v nem nikdy netahal nic jineho nez vodu, a vzdycky jsem ho hned po prijezdu domu vyplachl a nechal vyschnout - na to mi vzdycky stacil takovy ten stromecek co se za tim ucelem vyrabi...
    TOM
    TOM --- ---
    GILDARIUS: nejsi sám :)
    mám dva třílitrové od Source, a mechanismus uzávěru je celkem dobrý, akorát se pytel nesmí dostat pod tlak (např. v batohu), protože pak pouští vodu

    sháním nějakou ultralehkou verzi ze slabšího materiálu (ála skládací platypuska), neviděli jste někdo někde?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    Já mám starý source 3L a ten má obojí jak víčko tak se dá otevřít
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GILDARIUS: nevím, proč se toho Camelbag stále drží. Většina konkurenčních systému to nemá.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    BRUKEV: Ten kulatej uzávěr je dobre na pycu, mam vojenskej camelbag a kvůli tomu oseru s cistenim ho skoro nepoužívám, vidím to na návštěvu decathlonu, tam mají vaky za tri kila
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VACA: v popularite převažují vaky s otevírací celou horní částí oproti "kruhové zátce" u Camelu. Lépe se to čistí a vysychá.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    VACA: 3L source mam doma kdyby te k nemu neco zajimalo, srovnat vsak nemuzu, obecne to beru tak ze lepsi 3L kdyz se vejde - nemusis ho mit plnej.. pak zalezi na batohu, me se ten source 3L vejde v pohode i do malyho 26l baglu..
    VACA
    VACA --- ---
    Pls ma te tip kde v Praze prohlednout Camelpak/Source pytle na vodu? Chtel bych vyzkouset kompatibilitu s batohem, zejmena asi 2L vs 3L pac mam pomerne plochej batoh, tak aby mi to neuzurpovalo moc mista uvnitr.. Idealne bych rad prohledl oba systemy, neni mi jasny co je vyhodnejsi, jestli camel nebo sours

    Dik
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: Misto rousky jo.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    WOJTYLA: Aha, tak to nebyl ebay, ale ali: https://www.aliexpress.com/...scm=1007.13339.82199.0&pvid=6cc06aa1-4b92-4e53-a541-a42ecddb4865&tpp=1
    Mi to nějak splývá, co kde objednávám.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    WOJTYLA: No tady to jako součást vyjde levněji kromě roušky je tam další pár nitri rukavic a alkoholovej poštářek
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: místo tý roušky samozřejmě :)
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: tušíš jestli by se do toho malýho s kroužkem na klíč vešel pár nitrilovejch rukavic?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRIZDIK: na ebay nevidim za pul, nemáš link?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRIZDIK: to se prodává normílně i u nás... je v tom rouška...

    Mediset - Chironax - AMBU dýchací rouška Life Key, klíčenka s rouškou, rouška s klíčenkou
    https://www.mediset.cz/ambu/amburousky.htm
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Všechno info tady: http://www.whsfirstaidkits.com.au/shop/first-aid-kits, dá se vyebayovat za polovinu, prtože to asi dělají v Číně.
    Samozřejmě pár věcí doplním a pár vyměním. Dají se sehnat i prázdné, pokud si chceš komplet vybavit sám. Mně se hodně líbí ten CPR kit, co se dá připnout třeba na klíče nebo batoh.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam