• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kluci nechcete to nekdo? Nosena jednu sezonu. Stalo to naky tisice co za to kde date?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHADDIE: bibli, svěcenou vodu, kadidlo, náhradní kříže,... :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    A na oplátku, když jsem se ptal - pokud někdo chcete nakupovat na Rusvvo.com, mám slevový kód, který asi nevyužiju, tak případně do pošty :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: Jo, to už to myslím bylo :D

    The Mummy BENNY !
    https://www.youtube.com/watch?v=OnsyQh0FfoM
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    A nekecam!

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: ale tu já staženou mám, mám bibli, toru i korán... a to i v audioverzích:-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: bacha, on je bratr Gobers děsně moderní, tak aby ti neporadil, aby si Tóru...eh, teda Bibli... stáhl do mobilu :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: mno a tu mi slibuje už 3 roky a furt nic! bratře GOBERS: ! strádám duchovně!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    STENNY: ID GOBERS určitě nějakou sumkuna taktickou bibli mít bude :-) Koneckonců myslím, že maskáčovou bibli tu už postoval.
    AZIM
    AZIM --- ---
    STENNY: napiš místní švadleně ...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    STENNY: myslím si, že u Tactical pro nebudou mít problém upravit ti tuto kapsu: http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/kapsy/univerzalni-kapsy/kapsa-cargo-m-r-e-/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: Skoda ze bys to nepitval je to dost zajimavy. Posta pokud je to mozny. :-))
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Hledám nějaké staré stavby, ze kterých už jsou dneska jenom základy/prohlubně. Ověřuju, co by tam podle textu mělo být X co se reálně dá najít. Dál bych to nepitval.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: Zajimavy muzes dat kontext?
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Faktografie, ve které potřebuju pořád něco ověřovat a nebaví mě lézt co deset minut do batohu.
    Je ale pravda, že do sumky na Bibli by se to asi vešlo, pokud něco takového je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam