• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    STENNY: ok dik za tip
    STENNY
    STENNY --- ---
    DOTCOM: Napiš do Condoru (co šije spacáky). Pravděpodobně budou schopní to opravit.
    Pokud to teda chceš opravit ;)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    NAVARA: no on vypada pomerne specificky - ma takovou nepromokavou upravu, takze si s moznou opravou nedelam velke iluze...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DOTCOM: Je to alibi pro nákup nové bundy nebo zip nejde opravit / vyměnit? :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    po 5ti letech mi asi doslouzila zimni bunda - rozbil se na ni zip. Pouzival jsem Carinthia G-loft MIG a byl jsem s ni docela spokojenej, ale rikam si jestli neexistuji i nejake dobre alternativy - nejake tipy?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LA_PIOVRA: jj, presne takovy mam z armyshopu, prakticky zadarmo.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GILDARIUS: pokud si z Prahy, tak na Kolbence v sobotu byva stanek, kde ma pani na stole bednu se stovkama lekarkejch nuzek (a pinzet svorek, haku..) vsch tvaru a nekdy je tam taky chlapek s Polska s pojizdnym armyshopem a ten ma taky haldy lekarskyho vybaveni.
    Mam odtamtud nuzek asi 15 (prevazne tenkejch, zahnutejch, ale i takovy ty na strihani obleceni na pacientovi a obvazu)

    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    AZIM: díky, tohle je přesně ta cenová hladina která mi vyhovuje :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: Mni dragon egg vod direct actionu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOJTYLA: btw jakej bágl taháš denně? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    WOJTYLA: Pokud máš tip na prověřené nůžky z Aliexpresu, směle dej link. Díky.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GILDARIUS: Co obchody se zdravotnickejma potrebama?
    Ja mam nuzky z armyshopu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Pardon je to Benchmade hook
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GILDARIUS: pokud na ně nespěcháš mnám jich nekolik z Aliexpressu... a jsou super... ty z Paramedika jsou na 100% taky z číny... mám velký v autě velký v batohu v autě, mám malý takový z Armedu nevim esli je tam ještě maj, jakoby poloviční velikost, ale u sebe denně nosim jen Gerber hook s kterym orzpářeš jak katata tak boty tak pásy tak všechno a je to nejmenší... a to mám furt na báglu co tahám denně
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AZIM: Tyhle mám a jsou v pohodě.
    AZIM
    AZIM --- ---
    GILDARIUS: nejlip asi zachranarsky, jsou staveny na rozstrihani obleceni na pacientovi ... ty od leathermanu jsou asi trosku psycho diky cene prez 2000 ale tyhle na paramedikovi https://www.shoparamedik.cz/nuzky-na-obvazy-clinic-barevne?ItemIdx=2 se zdaj byt ok ... wojtyla by mozna poradil lip
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Poptávám nůžky do lékárničky, nepotřebuju nějaký heavy duty se kterejma bych ustřih dveře ale zas ne ne nějaký který se rozpadnou při stříhání džín, nějaký návrhy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam