• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Jo uz sme se dloho nevideli davno nemam brejle :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    nejlepsi firesteel je stejne plynovej zapalovac...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    brýle máš, sluníčko taky bylo,... :p
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Proč na parapetu? Normálně konec cigára omotáš vatou, křísneš, vzniklou faguli si dáš do koutku a tváříš se, že mít od cigarety ožehnuté obočí je normální. Nebuď měkkej :))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: srabe :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR:
    SWIST: ale to já mám... ale jako rozdělávat v práci na parpetu vohen škrtadlem abych si připálil mi přijde trochu moc :-D
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Máš mít v EDC firesteel.. :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Tak to je zjevně chyba edc neceséru! Máš tam mít minimálně jeden záložní zapalovač, křesadlo a vodě a větru odolné zápalky! :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Ten pocit kdyz mas ve svym EDC vsechno pomalu na preziti atomovy valky ale nechas si doma zapalovac a nemas si cim pripalit cigaro :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: dáš si na něj ten klip, co s ním přijde v krabičce :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Mě tedy opasek moc nezaujal, ale vypadnutí věcí by podle mě vyřešil nějaký rozumný klip a trochu víc utáhnout opasek.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: Me to prijde zajimavy jako just in case kdyz budes potrebovat po atomovy valce do toho opasku neco dat.
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: zajimavej koncept. Na jednu stranu by me bavilo takhle nosit lesthermana. Na stranu druhou bych se ale bal ze ho ztratim. Co brani tomu aby nepropadnul skrz?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nefotil jsem je tam bohuzel. Ale visely hned vedle nalevo od tech pasku cos linkoval:) Hodne pripominaly (resp. takrka plagiat) PiG FDT rukavice.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: Uka
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Nazivo me moc nezaujal, je tenkej a dost se krouti, coz je skoda. Spis ty novy rukavice co tam predstavovali jsou trefa do cernyho.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Helikon novej vopasek to vypadá pekně...



    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HERMAION: Já s tím byl na kurzu skrytého nošení, takže jsem to otestoval docela vydatně, a úplně v pohodě.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HERMAION: To QSA celkem funguje, akorat to eda nesmis rozervavat pokazde, kdy chces vytahnout zbran kdyz ji odkladas, jdes cistit atp - potom bych tipl, ze se po nejake dobe rozerve ten zip, ale mne se to pri obcasnem pouziti nestalo a fungovalo to dobre
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    ANARCHY:
    OTAKAR:
    Díky. Problémy s těmi stahovacími pásky na sucháč znám, takže to bych ještě přežil. Jen doufám, že to QSA na bocích je víc spolehlivé.
    Btw u Armed jsem Helikon Cougar objednal ve 4 variantách (XL a 2XL v coyote a foliage green), protože ještě nevím, co mi padne. Takže 3 z toho jim tam zůstanou, kdybyste měl někdo zájem (kdyžtak přes poštu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam