• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    DELKI: Myslim že jich v čechách moc není. Já vim o jednom. Neznám toho člověka uplně dobře. Když jsem se s nim ale bavil, byl s tím nad míru spokojenej. Aby ne za ty prachny :)
    Dobrý to bude určitě, sám jsem o něm svýho času vážně uvažoval. Můj výběr byl Goruck nebo TAD gear. Nakonec jsem vzal TAD.
    Pokud se nemýlim Goruck dává doživotní záruku na materiál a výrobní vady...
    Možná bych se zkusil zeptat u tehle lidí: https://www.selection-store.cz/cs/ jestli by ti ho nedokázali zprostředkovat;)
    Když si to necháš poslat z améra, tak ti to sečtou s poštovnym a na celek napřej DPH + CLO. Lítaj tam tisíce jako prd :) Ale to máš už asi všechno spočítzaný.. Nebo o nich víš někde v EU?

    ---
    btw: kdyby ti přišlo že chodíš moc nalehko, Goruck má i takovýhle skvělý doplňky: https://www.goruck.com/more-gear/ruck-plates/ :D
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    NAGASAWA: to mi nějak extra nevadí :-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    NAGASAWA: Jo to je pravda..jsem to projížděl a fakt děs...paráda!! díky!
    DELKI
    DELKI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s GORUCK batohy? Přemýšlím nad tímhle: https://www.goruck.com/gr1-curved-straps/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    akorat maji na jednom rameni svuj brand mno...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SERGEI: na armyshopech je kyc a priserny materialy... s temahle se domluv osobne na velikosti atd. Material maji slusnej. Tacticool a funkcni.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    NAGASAWA: paráda! díky moc...to je přesně vono! Nevim proc nikde na armyshopech něco takovýho nemaj
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SERGEI: hele vim. zrovna na strelnici na kterou chodim je maji

    Trigger Service trika, mikiny a ponožky foto | Trigger Service
    https://www.triggerservice.cz/fotogalerie/trigger-service-trika-mikiny-a-ponozky/
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Taky mám dotaz...nevíte kde, jestli vůbec, bych sehnal nějaký tacticool tričko který by mělo na rukávech natištěný český vlajky? A spíš třeba jen IR verzi..nemusí být barvná..děkuji :-)
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    Jdu pro radu, hledám tašku přes rameno a rozhoduji se mezi maxpedition fatboy a 5.11 edc. Děkuji za rady :-)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    S4MUEL: Proc nepouzit doslovny preklad, ktery je imho dost ustaleny?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: Tak Picquic uz prisel. Zpracovani na prvni pohled stejne bytelne jako u bezneho profi naradi. I pres mensi rukojet mam pocit jistyho uchopu. Magnet opravdu silnej, M6 sroub udrzi v pohode.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JOSEF_K: urcite se da souhlasit s tim, ze ty materialy jsou drahy a promitaj se silne do ceny. A urcite jsem netvrdil, ze ty veci jsou strep. Ale ve svete globalniho kapitalismu neni problem overit si, ze v kaponsku se prodavaj za 1,5 masobek (vysvetlitelne japonskymi cly, dovozem a cenou prace) a ne za 2,5 nasobek
    http://indigo1998.com/?pid=95049021
    Samozrejme upravena verze, policejni zakazka atd bude urcite drazsi.

    Jinak tu bundu znam a za tech 11 co se prodava je podle mne draha a za ty prachy pujdu po Arc'teryx Leaf a nebo levneji a la Carinthia nebo Vertx.

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    S4MUEL: my sme na vojne pouzivali termin Saigon, coz znamenalo jakejkoliv velkej bordel nebo nejaky velky peklo:)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    S4MUEL: ja to cetl jen opisem pres doomsday scenario - scenar soudneho dne/soudny den
    381007
    381007 --- ---
    S4MUEL: na rozpad.cz často používali slovo "kník" ale jak to vzniklo, nebo jestli to má nějaký hlubší význam ntuším :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tilak stojí hodně, ale za ty prachy člověk něco fakt dostane. Mám od nich raptora a je to nejlepší bunda, co jsem kdy měl. Všechny ostatní, co jsem kdy zkusil, se tomu ani neblíží. Každá drobnost je strašně vymakaná, ovladatelná jakkoli a slouží účelu. Hlavně je to nezateplená bunda, takže s raptorem mám vyřešený zimní lyžování klidně ve vánici, letní slejvák na lodi, běhání všechny roční období kromě léta atd. Geniální jsou prodloužený rukávy, takže neomezená pohyblivost. Kapuce je obrovská a všema směrama regulovatelná, takže když je vánice, vlezete se do ní i s helmou a v létě pak zase nevypadáte, že máte na hlavě balón.

    A samozřejmě třívrstvej GTX není zadara. Já byl i v Šumperku přímo v továrně a měl možnost docela dlouho mluvit přímo s Kamlerem. Na věcech na českej trh moc velkou marži nemaj, ty materiály jsou prostě šíleně drahý. Vydělávaj spíš na exportu, protože hodně vozej třeba do Japonska, kde bunda, která u nás stojí 11 tis, vyjde na 25tis. Nebo do Švýcarska pro tamní policajty, což si vyžádalo úplně specifickej produkt nositelnej pod neprůstřelnou vestou atd. A to si taky nechaj pěkně zaplatit.
    VACA
    VACA --- ---
    S4MUEL: "velký průser" ? :)
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    chlapi, existuje něco jako ustálený český termín pro SHTF?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam