• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    WOJTYLA: sorry, prehlidl jsem :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADAMIRA: No protoze se mi do ni nevejde to co potrebuju, uz tu o tom dobrych 15 minut hovorime Mlho :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    WOJTYLA: a zbavujes se jí proč pls?
    KURE
    KURE --- ---
    INF1466: dyk to stoji "jen" zhruba jako maxpedition nebo 5.11 :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Tak vona zase ta taska sama vo sobe nebude mit 3 kila :-) navic se toho tam proste vejde vic. A stejne jedim vetsinu casu autem
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Takže vlastně jen hipster přehoz / dečku na messengera a popruh bez polstrování, aby každé kg nákladu více bolelo?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Cimzpadem budu teda poustet svoji milovanou Direct Action Messenger. Dam to dost levne. Nechcete ji nekdo. Krome toho ze ma vojetej polstr popruhu rameniho je v naprostym poradku
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tendle asi to zatim vemu a přístí rok si v NY koupim asi DOMKE tašku... esli na to budu mít

    Taška - Fjällräven - Övik Shoulder Bag | Freshlabels.cz
    https://www.freshlabels.cz/produkty/fjallraven-ovik-shoulder-bag-fj228/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    INF1466: no hele zatim jsem snesitelne drahej našel Fallrjaven a pak pár nesnesitelně drahejch vecí:-))
    INF1466
    INF1466 --- ---
    WOJTYLA: kdybys nevedel co s prachama, tak koukni na billingham.co.uk :) ale bacha at ti nepraskne z tech cen, tahle rada je fakt draha :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    neco takovýho ale vetšího s místem na ntb



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TAK VOLOVÉ JE TO TU - VYHLAŠUJU KONKURZ NA NOVOU TAŠKU!

    spíš asi takový to štýlo hadrovo/safari/indiana jones, nošená křížem přes tělo.

    Musim tam denně nosit:

    Macbook
    pouzdro s nabíječkama a kabelama
    malej Canon EOS M50
    + ty bežný EDC píčoviny co nosíme - multitool, rukavice lekarnička, blabla však to znáte

    každá rada drahá!
    WICKING
    WICKING --- ---
    Zdarec survivalisti a weapon loveři... rozhodnul jsem se s těžkým srdcem zbavit se svého 5.11 Rush Delivery... [ OFFERINGNABÍZÍM: Taška přes rameno 5.11 Rush Delivery / Praha (celá ČR) / 2000 CZK ] tak jestli někdo máte zájem...
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    SWIST: No prave, jestli nekdo dokazal svuj batoh nezaplnit, tak pred nim smekam.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SPM: no ale vejde se mi do ní "všechno" včetně 6" revolveru :-D (ten tam běžně nenosím, ale šlo to v poho...), a jak často chlapi po nás něco chtěj, že nemaj ;-)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SPM: Fakt ze jsem zrovna dneska do jedny nahlidnul. Patero diaru, lahev s vodou, kapesnicky, propisky, dva mobily, satek, pistole v original kufriku, susenky, sminky, odsminkovatka, zrcatko a pak pul tuny bordelu :).
    SPM
    SPM --- ---
    kabelka bych tomu neřikal, vždycky když jsem měl v ruce kabelku, tak byla rozhodně těžší, než moje 5.11 Lima s notebookem a všim vybavenim okolo :-) (což já mám záda jinak domrvený taky pěkně, ale jelikož tu tašku prakticky tahám akorát z auta do baráku a z baráku do auta, tak by mě batoh stejně nezachránil :) ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam