• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    mam asi dost bizardni dotaz - moje zena potrebuje odolne rukavice na zahradu, aby mohla delat s ruzema atd. Ja na to pouzivam tyhle
    https://www.bauhaus.cz/gebol-pracovni-rukavice-driver-27615333
    , ale ty se jak na potvoru vyrabi jenom v chlapskejch velikostech. Pro zensky maji jenom takovy textilni pogumovany, ale ty se hned propichaj. Nemeli byste nakej tip?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ZLOKOCKA: Jak se k tomu dokopu, pošlu echo.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Kdybyste nekdo z te Alpaky nahodou objednavali, rada se s par drobnostmi pridam a podelim o postovne. *mrk mrk*
    ABE
    ABE --- ---
    NAVARA: JJ to jak pises. psali jsem si NAGASAWA v poste, at to tu nezasiram.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ABE: Mrkni na receipt v mailu, pokud je tam daň tak by to mělo dorazit už bez dalších poplatků od celníků/pošty
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ABE: perfekt, diky moc
    ABE
    ABE --- ---
    NAGASAWA: Objednaval jsem to primo u nich na webu. Myslim ze to prislo z ciny, ale to uz nejsem schopen na 100% overit. Kazdopadne jsem koukal do mailu na datum objednavky a datum doruceni a bylo to do 14 dni jak slibovali.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ABE: ten mam v planu. Z Mukama to prislo v pohode? Co jsem koukal na fora, tak lidi picovali, ze neco objednavali z Alpaky primo z Australie a misto toho jim to prislo po mesici z ciny se skrytym poplatkem.
    ABE
    ABE --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    JINX: Jo, jak říkám, asi to není pro každého (a nevnucuju Ti to), je to víc orientované na military použití, ale já třeba hodně často na jaře a na podzim navlékám a sundavám nějakou mikinu, protože to je období kdy se prostě člověk nedokáže oblíct tak, aby mu celý den bylo příjemně, a vždycky mi strašně vadilo, že když ji dám do batohu, tak mi v něm zabere hromadu místa - a tady ta vnější kapsa na přilbu je na to ideální.
    A teda dost mně berou ty doplňky co jsem popisoval, v podstatě zcela přesně pokrývají to, co u batohu občas potřebuju, ale občas to i potřebuju dát pryč, aby mi nezavazely když tam dávám něco objemnějšího, neberu si ssebou notebook a podobně
    JINX
    JINX --- ---
    ANARCHY: To už je na mě moc vojensky design zatím mám vybrány Rush 12 2.0 v černé barvě :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    JINX: Netvrdím, že to nutně musí být náhrada pro tebe, ale já teď na EDC dost pokukuju po tomhle batohu. Na první pohled mně nijak zvlášť nezaujal, ale má pár pěkných vlastností a doplňků (konkrétně ten EDC insert a obal na notebook), které se mi fakt líbí, a zatím je to asi můj favorit na náhradu mé letité dvacítky od TacticalPro

    Batoh Modular Assault Pack AMAP III Agilite® | Top-ArmyShop.cz
    https://www.top-armyshop.cz/batoh-modular-assault-pack-amap-iii-agilite
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Našel by se tu někdo, kdo by mi vyměnil suchý zipy na 5.11 messenger bagu? Mám ho přes 10 let a už to není co bývalo...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JINX: mno jsou to sileny rakety...
    JINX
    JINX --- ---
    NAGASAWA: To mě trochu štve na ten e-shop jsem narazil už když jsem chtěl kupovat Civic24 od Carrylogy/Evergoods jako dávat za batoh 10k se mi úplně nechce :-(

    Budu muset najít nějaký jiný nástupce za můj 5.11 AMP24 :-(

    Zajímavou alternativou je ještě BlackEmber ale to je zase objednávka z USA :-(
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JINX: jinak ten chlapik Keifro je fajn. Libi se mi ten jeho utlumenej styl a navic ma v popisku videa vzdycky nalinkovanej veskerej gear.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JINX: viď. hlavně do Tech Pouch potrebujes penezenku, do ktere se da pridat nuz. Jinak jak jsem psal, jsou to Australani a jedinej reseller je pro EU tuhle: https://www.mukama.com/en/alpaka
    JINX
    JINX --- ---
    NAGASAWA: Cele to EDC potrebuju taky díky za tip :-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kurwa už týden koukám na věci od Australanů z Alpaky a tuhle tech brašnu asi definitivně potrebuju

    What's in My Tech Pouch? | My Everyday Carry 2023
    https://youtu.be/N2CEXyVG9hc?si=QYFybwysXZ6WPje8
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Nemáte někdo Helikon Tex Urban Courier Medium? Pokud jo, vejdou se tam v pohodě dokumenty A4? A dá se nějak jednoduše nahradit ten masivní ramenní popruh - třeba provléknout sponama prostě vlstní popruh? Podle fotek asi jo...

    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam