• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ALI_EN: ted su na ibcc na balatonu, ukazoval borec videa zpodvody s timto a vsechno je slyset krasne
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    DRAGON: koukala jsem na nej. asi idelani celkove pouzivat jako ochranu - jak propousti zvuk? v nejaky recenzi jsem cetla, ze celkem dobre, da se to pouzivat bezne?

    A jeste mozna jeden dotaz. Nedavno jsem premejslela jeste o porizeni druhy kamery - neco na nataceni tymovych sportu, tzn. at to zoomuje a dam nejakej detail, aniz bych to nemusela nekomu rvat do obliceje, ale at to ma i pri tom tak kvalitni obraz, abych to mohla pri strihu kombinovat s videama z GoPro. Cenu bych teda potřebovala o něco nizsi, nez je tady GP.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: yes yes! to me tesi :)


    mam tohle, do 55 metru vyzkouseno, drzi to :)
    https://www.alza.cz/gopro-protective-housing-hero9-black-d6125300.htm
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    Takze snad uz naposled. Reklamace uznana formou vymeny. To zamitnuti se tykalo sd karty. omg, budovat napeti umi moc pekne. Takze si rovnou kupuju tohle DRAGON: Dik.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: see good in bad: ted aspon vis, ze pristi kameru koupis vcetne deep water housingu, ono je to vhodne z vice duvodu. Jen predtim doporucuji jit na prvni ponor s housingem bez kamery, uvnitr pouze suchy list kapesniku. Pro kontrolu..
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    DRAGON: možná zkusim. moc se mi tam pro ní teď nechce.

    taky jsem zjistila, že jsem nějak neodhadla dobu, kterou jí mam, je to 6,5 měsíce - trochu pech, podle občanskýho zákoníku když se ti věc posere do 6 měsíců od zakoupení, je to braný jako výrobní vada. jenže kamera se dostala do vody až teď. každopáně tohle by se mohlo někdy hodit, tak alespoň mam tu informaci do budoucna.

    možná ještě zkusim něčí pojištění na blbost, já sice mam, ale je mi v tomhle případě dost k hovnu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: škoda :/ zkusil bych ještě napsat přímo gopro. A možná i třeba zmínit na jejich fcb, že se tohle stalo. Ja se jednou na fcb lehce přinasral na Ikeu a jak mi najednou vrátili peníze..
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    Přišla SMS, že zamítnuto z důvodu mechanického poškození. Předpokládám, že dvířka, víc mi řeknou na prodejně. Jestli jsem poškodila dvířka, neměla jsem moc možnost tu nevodotesnost zjistit, samozřejmě o ničem nevím, fungovalo to normálně a otviraly se furt stejne napiču, navic vymena baterek pri nataceni probihala opravdu casto, baterky mám tři s externi nabijeckou, prostě to rotuje. Trochu jsem googlila, s dvirkama občas problémy jsou, ale spíš tam lidi dali obráceně baterku a pak to na silu zavřeli, takovej trotl nejsem. No tak to bude zas telenovela tohle achjo
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    Dík za reakce. Vzali to a uvidím, s čím to vrátí. Dám vědět.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DOKKTOR: jo tam je tech dvirek vlastne vic. sorry
    MINER
    MINER --- ---
    Netěsnost může vzniknout, i když se do těsnění dostane smítko.
    Tím neříkám, že se to stalo někomu z přítomných, ale že je to mechanismus, jak narušit vodotěsnost…
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JARDAK: já ti nevim, ale když nechám otevřené dveře od usb (7 black), tak to normálně zapnu.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ALI_EN: kdyz by to bylo spatne zavreny, tak by to neslo spustit. bud je to zavreny a nebo ne. nic mezi tim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: drzim moc palce at ti to uznaji :) mne jednou uznali, tusim byla to gopro osmicka.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    ale teda zajdu tam a dam vědět, jak se k tomu postavili.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    DRAGON: osobně mi to zavírání přijde dost fórový na vodotěsnou kameru. Spíš si myslim, že se mi budou snažit vysvětlit, že jsem to špatně zavřela. Proto jsem o reklamaci moc nepřemejšlela. Kamerou se natáčelo čištění kýlu lodi od bordelu, kdyby mi to nedojebalo sd kartu, tak budou mít důkaz přímo na ní.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: proc ostre?

    GoPro HERO12, HERO11, HERO10, HERO9, HERO8, HERO7, HERO6, HERO5 Black - These models are waterproof down to 10m/33ft without a case (provided all the doors are sealed properly). What's more, you can equip them with a dive housing that extends their waterproofness down to 60m/197ft.

    Jako ja samozrejme koupil ten 60m housing, protoze odmitam ponorovat elektroniku do slany vody, ale tohle by imho meli uznat.
    Je otazka jak jim dosvedcit, ze ses nepotapel do tech 10 metru (neni to 15, koukam, ale 10).

    GoPro Support
    https://community.gopro.com/s/question/0D58a0000AGqwTECQZ/go-pro-hero-11-is-not-water-proof?language=en_US
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    Tyjo fakt až takhle ostře?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: ahoj, ja bych to rozhodne reklamoval, napis ze si snorchloval na hladine a nateklo do toho, ma to umet 15 metru tusim. Tohle pokud datart zamitne, tak bych jim poslal automaticky predzalobni vyzvu.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    čau, v moři mi nateklo do novýho GoPro 11. Reklamaci s datartem předpokládam nemá cenu řešit, ještě si teda doma tu vodotsnost vyzkoušim, než se zhroutim.

    Máte nějaký zkušenosti s opravma prosim? Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam