• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    TULENI
    TULENI --- ---
    fleecovy šatky.)
    TULENI
    TULENI --- ---
    jeeee, dobrej napad lulu!:)

    taky se pochlubim svou "troskou" :) par nyxacek ma odeme i katatka pro sva ditka :)

    katataaaa, jedny z mnoha..


    mikca pro princeznu kterou taha uz rok..
    HC_
    HC_ --- ---
    QUANTI: diky no taky sem zvedava, jak mi to vydrzi, vetsinou me nadseni brzo opousti, ale byla to draha investice - koupila sem si dva stroje, tak musim chvilku vydrzať :)
    nikdy neni pozde zacit:)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    HC_: Má často studené ruce, tak jsem mu ty rukávy zašila, ať je má v teple. Pak to vypadalo jako perutě i po převrácení, naštěstí už ne tolik. Než se sezóna rozjede, bude toho oblečení potřebovat víc, nejen košilky, ale i kalhoty, čepičky, kapuce... a na tři různá historickáý období. Bude sranda :)
    HC_
    HC_ --- ---
    MEDOULKA: na knizky mrknu, hodim to na nastenku, aby to nezapadlo


    BONEMINA: to je malej andilek, skoda, ze neni fotka, jak je to hotove
    HC_
    HC_ --- ---
    MEDOULKA: jeee a uz tam bydli medvidek!
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    a posledni pocin: kavove saticky. bavlna, podsite tenounkym upletem, kapsa na kaminky funkcni:)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    eeh, super auditko!:)
    taky jsem si koupila stroj az s kinderem, to ji bylo par mesicu, koupila jsem veritaku starou na aukru a uz s ni je spoustu srandy! me moc moc pomohly v technice i strihach a jsou krasne navic tyhle knizky:
    Making Children's Clothes : Emma Hardy : 9781906525798
    http://www.bookdepository.com/Making-Childrens-Clothes-Emma-Hardy/9781906525798
    Making Baby's Clothes: 25 Fun and Practical Projects for 0-3 Year Olds : Robert Merrett : 9781907030703
    http://www.bookdepository.com/Making-Babys-Clothes-Robert-Merrett/9781907030703
    a vubec tam maj hafo sicich knizek, a posilaj zadarmo a pomerne rychle:) tak vam to treba prijde vhod
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    V pátek jsem asi hodinku před odjezdem na jednu historickou akci zjistila, že Potomac vyrostl z nachystaných šatiček. Tak bylo zapotřebí rychle spáchat aspoň jakous takous náhradu, pro jistotu ve dvou kusech. Na fotce je to v průběhu zkoušení, naruby a neobšité - viditelné lemy jsem obšívala ručně ještě v autě a téměř potmě. Jestli nás někdo vyfotil přímo na akci, nahodím výsledek.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    hrozně ti fandím, já nemám ani stroj, ani (asi) trpělivost, ale je to pro mě taková vysněná činnost (babička byla švadlena a já si nepřišiju skoro ani knoflík). Ať ti to vydrží :)
    HC_
    HC_ --- ---
    ZARZAROSA: tyjo, tak to se asi nezastavis s dvema holcickama, tak jestli se ti bude chtit nafot ten pas
    no ja siju teprv pres mesic, bavi me to
    materialy se u nas uz daj sehnat, nejcasteji beru na http://www.sijemdetem.cz
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ahoj, prima klub! díky! mě šití spíš baví, než že bych byla nějaký master. Nevím, jak často se na šití dostanu, mám 2 dvouměsíční holčičky. Ale dneska jsem byla nucena ušít si pro jednu takovej pás na pupeční kýlu na suchý zipy, tak jsem k tomu zas přičuchla.
    S těma plenama jsi fakt šikovná! nejen ušít, ale i vybrat materiál a sehnat ho... super!
    HC_
    HC_ --- ---
    a v poslední době sem zkoušela minimální plenu odklápěcí pro BKM
    HC_
    HC_ --- ---
    plenkové kalhotky, uvnitř bambusový aksamit, uprostřed bambus. flís, navrchu též, nebo nějaký úplet, co sem našla doma
    HC_
    HC_ --- ---
    bryndáčky dle ikea modelu:) nepromokavé v kapse a zezadu, jen ta látka je docela barvou nepraktická
    HC_
    HC_ --- ---
    letní zavinovačka extra tenká bez vatelínu (flísx bavlna), kapucu sem udělala moc velkou, zapínání na sucháč
    HC_
    HC_ --- ---
    to samé, ale větší model "tygr"
    HC_
    HC_ --- ---
    tak začnu asi já, těmi nejjednoduššími věcmi - přebalovací nepromokavá podložka (flísx PUL)
    HC_
    HC_ --- ---
    SAYURI: vitej, urcite pridej, ja behem dne taky dodam svoje "vytvory":)
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    No super, neco uz jsem na dceru sice spichla, ale je to spis pokus omyl. :) Kdysi jsem usila kalhoty, velice jednoduche domaci teplacky z tatinkova stareho tricka. Efektivni, super rychle a pohodlne. Pokusim se najit ten navod a uploadovat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam