• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Já byla dnes plodná....jedny kalhoty které vyhodím neb jsou krátké a prodloužení přehozů na gauč.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Předevčírem jsem nastrihala na micropeachovy kalhoty pro mladíka, slepila střih na kuklu a raglan triko z bambus úpletů. Včera triko a kuklu nastrihala, ale už neměla sílu tahat stroj. Chudák muž potáhne overlock z chaty domů, 4p bez výtahu. Chtěla bych to do čtvrtka došít, v pátek vyrážíme.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TRISSIE: jo zahradní práce, to bych mohla taky dát nějakou výzvu :) Momentálně mám rozešitou vestu a "kabát" na divadlo pro starostu a dneska vyfiknu nějaké spoďárky pro slečnu a chtěla bych ještě střihnou tepláčky pro nejmenšího.. uvidím v kolik přijede muž z práce a já zasednu večer ke stroji..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LEJIMADA: anything counts :-)

    já teda můžu reportovat jen jedny zašité ponožky, protože jsem makala na zahradě, ale dneska!!!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TRISSIE: počítá se i dospělácké šití nebo jen pro potěr?
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    MAAJAA: Včera jsem střihla na tričko, tak dnes by se ke slovu měl dostat i stroj =)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    já jsem byla harantům nakupovat boty, což mě naprosto vyčerpalo (to tady asi všichni pochopí, plus protože bydlíme v prdeli, tak to zahrnovalo hodinovou cestu tam a hodinu zpátky), takže taky nic... ale dneska to hodlám napravit dvěma hodinama! :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    NIENNA: včera jsem:
    Rozmyslela, na co se vrhnu, připravila střih, látky a ostatní propriety.... A usnula, což vysvětluje, proč víc nic...

    Snad mi to dneska půjde od ruky, abych tu hodinu vyšetřila... :-) a ŠILA... ;-)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TRISSIE: Jdu do toho :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: Jsem odhodlaná!!! :-)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    TRISSIE: tak já bych se přidat zkusila =)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Tak dneska začínáme? Kdo se přidá? :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jinak já mám taky spoustu skoro hotových projektů - myslím, že za první hodinu budu mít něco jako čtyři sukně, protože dvěma chybí navléknout gumu a dvěma vsadit pásek :-)
    pak už to bude horší... kupříkladu mám tu nastříháno na šaty pro holky, a jediné, co o tom modelu vím, je, že to bylo z časopisu Burda, a z nějakého čísla staršího než 6/2020, protože původně si to holky měly vzít na návrat do školy loni. Takže budu muset nejdřív zjistit, jak to mělo vypadat, pak to došít, a pak se modlit, aby se do toho holky ještě vešly (ale dobrý, přinejhorším to zdědí ta nejmenší :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GUDRUN: už jsem se lekla, že to chceš stihnout všechno za týden za hodinu denně :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KALHOTKA: červenec, ale pro jistotu budu šít už podzimní věci
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TRISSIE: ok, pokusím se přidat, ale nic nezaručuju :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TRISSIE: sobota až čtvrtek bych možná dala, ale nechci testovat mužovi nervy. V pátek ráno odjíždíme. Nechcete to přece jen házet sem? Hodinu denně bych mohla stihnout... potřebuju kalhoty pro kluka, chci kraťasy pro holku a kamarádce dvě tuniky pro dceru a pro ni půlkolovku... No, to mám na celý červen! A to nezmiňuju 3 sukně, na které už mám i nachystané střihy... Tak já zkusím čtvrtek až čtvrtek, však kdyžtak to nedopadne a mužovi se vymluvím na tuhle challenge.:-D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GUDRUN: no, on tenhle týden pro mě taky moc nefunguje... ale Nienna mi psala do pošty, že začínáme v sobotu tak doufám, že za ty dva dny se věci trochu uklidní :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TRISSIE: já chci hodinu denně na šití!!! Plánů mám moc, materiál nachystanej, ale skřetice už je náročná a v práci špička před termínem daní...
    ADITU
    ADITU --- ---
    TRISSIE: mám teď v plánu jen klobouček, to za to nestojí. Další větší projekt, až dojedu svetr pro sebe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam