• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZLUTAK23KOLEKTIV-SOUND MAFIA -WEBSITE PUBLIC OFFICIAL
    INXS
    INXS --- ---
    ahoj kluci, vyhradili jsme vám 1,5 h na hraní (žlutej? mates?)
    [ Owa opening / partyparty / 18.4.2015 / CR - Praha ]

    dejte vedět, kdo dorazí ;)
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    Vice informací brzy! ;)

    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    KUNES: máme ale jen tak za napsání nedáváme :) napiš mi do zprávy více a uvidíme...
    KUNES
    KUNES --- ---
    nemáte tu někdo kontakt na toma(komára)
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    Presne tak!
    MANIATIC
    MANIATIC --- ---
    INXS: s fízlama se nespolupracuje!!!
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    INXS: bohužel těžko vysvetlovat...nejde jen o praskání to seho asi nejvíc dotklo jde i o jiný veci...pro me to je člověk zakernej ulhanej serouci si do huby jednoduse ho nemám rad! A nehodlam na tom nic měnit!
    INXS
    INXS --- ---
    ZLUTAK23: hele já nevim, vyčítat někomu že práskal. to spíš ten na koho se práskalo neměl prodávat ?

    at si každej zamete před svým prahem
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    INXS: to je dobrej magor :D já ho mám v ignoru takže nevim..naposledy jsem ho viděl po DIY kde u nás na after dostal kotel jakej je to člověk.
    INXS
    INXS --- ---
    ZLUTAK23: todle je z uvodu, tzn psal si to na uvod a já to vidm páč mě má v přátelích
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    INXS: imho to psal kde tohle? jinakpsal to tedy o mě beze mě to je v celku sranda ne?
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    INXS: hele já ho hejtuju za to že je práskáč nic ví nic mín jinak nemluvil jsme sním tak 3měsíce takže fakt nevim asi špatnej model :D
    HANZI23
    HANZI23 --- ---
    letadlovi jebe ve škatuly asi..:-)
    INXS
    INXS --- ---
    sim vás co to zase je?

    LETTADLO --- 22:42:31 5.1.2015
    


    kuli tobe ZLUTAKU TY CURAKU PROTOZE TY JEDINEJ JSI MI ZNEPRIJEMNOVAL ZIVOT PRAVIDELNE A JA SI TED VYCHUTNAM TVOU PORAZKU....



    LETTADLO: a doufam ze uznas budes muset uznat chybu!!!! mozná tu nejvíc hnusnou chybu jakou jsi někdy někomu udělal
    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    INXS: to je nemalej Hardcore :))
    INXS
    INXS --- ---
    ahoj, je to hodně na rychlo, vypadl jeden člověk z tohodle projektu
    BeInternational » Color of Incursion – Express Yourself Through Graffiti, 23. – 30. 9., Gruzie
    http://beinternational.cz/blog/color-of-incursion-express-yourself-through-graffiti-23-30-9-gruzie

    podle toho jak to chapu si cestu hradí sám, ostatní náklady jsou placený. základy aj by byly dobrý, ale asi nejsou nutný a věková hranice bejvá 30 let, vše můžu dozjistit případný zájemci pošta

    ZLUTAK23
    ZLUTAK23 --- ---
    omlouvám se :) trocha jsem se štoural v nastavení práv a omylem jsem udělil všeobecný BAN :D tak snad je zase vše v pořádku????
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam