• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    A pak taky chystame cyklovylet Decin - Usti n/L - Litomerice. Pres jednu noc se spanim v kempu Lodenice. Tam ale zatim nevim termin, pripadne se prizpusobime. Je to fakt krasna trasa, berem cyklovozik.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tak ja to hodim sem i tam.
    Chystame se s detma opet na hrebenovku do Krkonos.
    20.- 22.6. ctvrtek az sobota (mozno soupnout o den driv nebo pozdeji, ale ty vsedni dny jsou takove min lidnate, coz je vyhoda).
    Vychozi bod: parkoviste u lanovky na Cernou horu nekdy dopoledne. Potom lanovkou nahoru, nekde nahore obed a lazo plazo na Prazskou boudu, kde se bude nocovat.
    Druhy den pres Lisci vrch na Vyrovku, kde se prespi. Treti den dolu do Pece a busem navrat na parkoviste pod lanovku.
    Sli jsme to s detma v zari, u kazde boudy je hriste, na Prazske je supr detsky koutek a jsou vybaveni zidlickama. Vyslap na Lisci vrch je trochu drsnejsi, ale spis pro toho, kdo tlaci kocar :D deti byly celou cestu nadsene.
    Bereme dvojvozik, detem je 3,5 a 1,5. Starsimu beru odrazedlo.
    Chcete si to dat nekdo s nami? Mame v aute 2 mista vzadu s moznosti izofixu a jedno vepredu, pokud byste nemeli jak se tam dostat. Vyrazime z Lyse nad Labem, ale jsme schopni nekam rozumne pro vas zajet.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    JENDAZCB: aha, ok. Mne prislo, ze tam spis resi radosti a strasti singl rodicovstvi, ale mozna jsem necetla dost hluboko.
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    KVALKAN: Vtipálku. Tam se singl rodiče s dětma domlouvaj na společné akce. Ale jako pokus o humor beru ;)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    JENDAZCB: Třeba seděla v lokále není single…
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    SEDELAVLOKALE: Že by třeba toto? Tam jsou docela dost akční. [Single Parents - meetings & seznamka]
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Ahoj, mam na vas dotaz. Jsme s detma dost akcni parta a porad neco podnikame. Nemame ale zadne partaky, vsechny moje kamosky nejak nejsou schopne vyrazit dal nez za barak na pisek.
    Muzu pouzit tuhle diskuzi i pro hlaseni nasich vyletu s tim, ze budeme radi, kdyz se nekdo prida, nebo byste mi doporucili jinou diskuzi?
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    Pojďte v sobotu na koncert :)
    PERUNA
    PERUNA --- ---
    Celý únor probíhají zkušební lekce španělštiny pro rodiče s otevřenou cirkohernou pro děti v našem ateliéru v Malém Berlíně zdarma s kávičkou nebo horkou čokoládou jako bonus pro všechny 🥰☕. Na lekce ŠJ můžete přijít i bez dětí, ovšem je třeba počítat s přítomností malých dětí v zadní části místnosti a tedy i trochu živější, tvůrčí atmosférou 🎪🎭🤹‍♀️
    V případě zájmu můžeme otevřít i dopolední lekce každou středu od 10:00 do11:30
    Španělština s rodilou mluvčí a cirkoherna pro děti - v únoru zkušebně zdarma!
    https://fb.me/e/3fXdOcbJD
    V3S
    V3S --- ---
    REDSNAKE: meli jsme to v planu tento vikend, kdyby nezasahla rymicka ... tesim se :)

    (a diky za info o listcich predem a casove narocnosti, to by me nenapadlo, ze to je takovej hukot)
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    REDSNAKE: ano, ano”
    Také jsem to sem chtěla nahodit”
    My byli ve čtvrtek”
    Moje děti byli jako přikované a nechtěli za tu hodinu odejít😅

    Ještě lehké info ke Sládkovně:
    Ideální koupit vstupenky dopředu, neb je pak možné, že v danou hodinu se to naplní a poč.systém prodeje lístků už Vás prostě nepustí…(to se málem stalo nám)
    -jela jsem tam ve všední den” na webu, že volných 18míst” a do hodiny se to naplnilo…

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: jo a kdyžtak, nebojte si koupit si vstupenku na dýl než hodinu, ta hodina je imho málo a uteče to jako voda. Ani jsme nestihli obejít všechny atrakce.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Dnes jsme byli na zámku v Roztokách na Sládkově kočovné herně a musím to všemi deseti doporučit, fakt krásně zpracované interaktivní unpluged hry. Užili jsme si to i s prckem 3,5r. Vstupné pro děti 70, doprovod 50.
    Kočovná herna Sládkovna | Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
    https://www.muzeum-roztoky.cz/akce/1661-kocovna-herna-sladkovna
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    SUFFOCATE: v OC smíchov nahoře za všemi restouračkami udělali taky docela fajnovej dětský koutek”
    Velký skluzavky, tramposky…takova opici draha”

    Je to free”

    Jen jednou jsem tam rano mirila s mladetem…e meli to zrovna zavreny…ze tam neco opravovali:/

    Pak se to dá rovnou projít do
    Zoo koutku přírodovědců, kde maj klokany a další drobná zvířata” a je to také free
    Minizoo Stanice přírodovědců DDM na Smíchově – Kudy z nudy
    https://www.kudyznudy.cz/aktivity/minizoo-stanice-prirodovedcu-ddm-na-smichove
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    SUFFOCATE: https://www.kckampa.cz/centrum/ herna na Kampě, 100 Kč za rodinu. Pro aktuální otvíračku je dobrý sledovat IG Kc Kampa.
    NANNY
    NANNY --- ---
    SUFFOCATE: třeba na andělu, herna pod ddm, zadarmo https://www.ddmpraha5.cz/kluby/422-klub-tucnak
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Prosím máte tip na nějakou dětskou hernu v Praze, kde nenechám za tři děti (6, 5, 2 roky) a jednoho dospělého půlku rodičovské? Vůbec mi nevadí ani menší herny v obchodním centru apod., ale potřebovala bych tam děti vypustit a mít chvíli klid. Takže aby tam bylo trochu víc, než jedna skluzavka a plastová autíčka. :)
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    V3S: No jo, když potřebuju, aby to vyplnily ženy-matky, co mám dělat :) Předem jsem se taky omluvila, takže jsem si toho zjevně vědoma.
    Díky a hezké vánoční svátky všem.
    V3S
    V3S --- ---
    ABAYO: pripadne OT? tohle je asi nejvic OT ze vsech, kam jsi to natapetovala, mozna soutezime o prvni misto s varime pro deti a tehotne :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam