• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZIK_HAPPYSuits - Nothing is ever black and white.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ale pravda je ze mi taky prijde ze nejak ztraci paru :(
    mozna by to pomalu chtelo premyslet o ukonceni dokud to je jeste dobry :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    spis by to znicilo plot na celou sezonu :D
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    MAWERICK: obávám se že ten seriál není natolik kvalitní aby tohle zohlednili :-D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ted me tak napadlo....

    Mike ma zaznamy v pocitaci harvardu ne? Tak kde je problem... proste nekde nekdo nejak potratil papiry :) To by nemel byt pro ne prece problem to doplnit podle tech zaznamu v databazi ne?:)
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    GHOSTSTALKER: pust si ten díl ještě jednou prosímtě;-) je to zcela zřejmé proč jí ho ukázal...nechce se mi to vysvětlovat...nevím jak to napsat stručně :-D
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    STRUDLICEK: Ja jsem z toho konce 3x06 (odehravajiciho se v soucasnosti) pochopil, ze se Mike na Harvard dostal znovu. Ptz jinak nevidim duvod, proc by ten dopis Rachel ukazoval (kdyz uz ji ten svuj pribeh o tom, proc se na Harvard poprve nedostal, davno vypravel).
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    GHOSTSTALKER: jeho přijmuli to je pravda..ale vyjebali s rektorovou dcerou takže rektor osobně zajistil aby ho na harward nikdy nevzali.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Pro me tedy jdou Suits dost do kytek. Uz se tam snad vubec neresi pravo, ale porad jen nejake vztahy (navic dost repetitivnim stylem typu mame se radi - nemame se radi - mame se radi, a to na vsech frontach, nejen Mike - Rachel). Upadek jak u The Big Bang Theory. Kde jsou ty casy, kdy v kazdem dile resili jiny pripad, a vztahu bylo minimum. Ted se jeden pripad resi pulku sezony (v lepsim pripade) a jinak se tam furt nekdo s nekym hada, schazi a rozchazi atd.

    Cliffhanger trapny.

    A co se stalo s tim oznamenim v 3x06, ze Mike jde na Harvard? To jako ted budeme ignorovat? Btw, kdyz ho prijali, tak by snad uz meli mit jeho spis, ne?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    jj... uvidime kam se to vrtne :)

    ted me tak napada... to ted vlastne maji vsichni holku co? :D to uz zacina bejt nejaky sladky moc se mi zda :)
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    MAWERICK: no záávěr nejvíííc!!!
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    STRUDLICEK: to je prece jasny ne? :)
    Mike ma holku tak j musi mit i Harvey...

    Ale sneak peak na zimu... to zas bude veselo :) Vypada to na poradnej Littup :)
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    tolik scottie v dnešním dílu Suits.. to si snad ani nezasloužím!:-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    kdy vubec bude 4. sezona? v lete?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    omg... ten sneakpeak je zase zlo... To zas skoncej vsinchni rozhadany...
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    ohhh... Nick Slater!!!???? kurva ten zestáárnul skoro jsem ho nepoznal!!!!:-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Souhlasím, podle mě S3E7 nejlepší díl téhle série. Macht dokonce předvedl něco jako herectví.
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    tak imo 03-07 zatim nejlepsi dil sezony!
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    neXtWeek.cz - Suits - Webepizoda - Bezmocná - CZ titulky
    http://nextweek.cz/78-web/611-suits-webepizoda-bezmocn%C3%A1
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    JAKE_UP: střihnout by jí mohl, no :-D ale já myslím že si to nemůže dovolit..jinak by mu ta jeho vyznovnila tajemství
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Čtvrtý díl mě docela bavil. Mike nejspíš střihne Katrinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam