• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECECHJedovatá literární kritika
    NECECH
    NECECH --- ---
    [ TOMASZ @ Těžký život básníkův ] – TOMOUŠI, prosímtě, snad nechceš říct, že tohle je všechno, co dovedeš napsat?! To je přece i hluboko pod tvojí mizernou úroveň... Už tě nadobro opustili múzy? Došli ti drogy? Trpíš neobvyklou depresí nebo jsi naopak přestal trpět obvyklou depresí? ... Kdybys tohle hodil do AP, tak dostaneš na čumák od vlastních kamarádů... Takže vycházím z optimistické úvahy, že ses odhodlal ke coming out, zašel jsi do gay baru a potkal jsi tam svojí životní lásku, která nyní pohlcuje všechny tvé kreativní energie... MAZEL TOV, TOMOUŠI!!! Blahopřeji ti! Až tě opustí tvá zamilovanost a napíšeš něco hodnotnějšího, určitě se tomu budu podrobně věnovat... Do té doby si to užij se svým novým partnerem!
    NECECH
    NECECH --- ---
    KONZUM23: Tak Maeror je určitě větší výzva než Fin, ale chtěl bych ze všeho nejdřív rozebrat tohle:



    jeden z důvodů
    proč člověk píše
    je
    aby nebyl tak sám.
    jen hodně hloupí lidé si myslí
    že je na tom něco vznešeného
    není
    po většinu času je to pomocná terapie
    pro těch pár bláznů
    co se nějak musí vyrovnat s realitou

    ach

    ano

    a potom ještě kulturní projev
    chorobných honičů intelektu
    a grafomanů


    /Fin/

    NECECH
    NECECH --- ---
    BARBANÁTKOVI: Je vidět, že v jedovaté kritice jsi začátečník. Tohle například je hrubka (BARBANEK), tím mi nahráváš na smeč. Takže tobě radím to samé, co v AP radí začátečníkům: Běž se vycpat, vem si do ruky knížku a přijď zas, až budeš mít pocit, že ses zlepšil a konečně na to máš!

    Tvoje úroveň nedosahuje Tomoušovi ani po kolena. Dokonce Bublinky umí psát ostřejší věci než ty. Tobě zde psát je v zásadě nemravné. Nezasloužíš si to, ale když si o to koleduješ, dostaneš to. Tady si v nesprávném klubu.

    Co třeba vykašlat se na literaturu úplně? Zřejmě k ní nemáš bůhvíjak intenzivní vztah...
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: Tady ti musím dát za pravdu. Je nejvyšší čas, abychom tady opet probrali nějaké literární dílo, dejme tomu od Velkého básníka Fina...
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    KONZUM23: Nikde jsem nepsala, že ho cokoli omluvá. Jen konstatování.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BARBANEK: Ty seš taky cvok.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NECECH: O tom žádná, nicméně nic to nemění na tom, jak si pěkně přizvukujete. Myslela jsem, že tu budete řešit literární kritiku a hle...
    Barbánek mě taky nebaví...
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: A je taky rozkošné, jak nevnímáš ironii, přesto že přímo řve JÁ JSEM IRONIE.

    (V tuhle chvíli se ještě držím zpátky, ale můj příští příspěvek na tvojí adresu bude opravdu hnusný, tak si to vážně rozmysli, zda uneseš osobní jedovatou kritiku nebo ne...)
    NECECH
    NECECH --- ---
    Kde je, kurva, ten Tomouš?! Tenhle Barbanátek mě přestává bavit. Mám dojem, že vyčerpal svojí zlomyslnou energií.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NECECH: To je rozkošné, jak se dovedete pěkně poplácávat. ;)
    NECECH
    NECECH --- ---
    KONZUM23: Ano, muj drahy mentore, za vsechno, co vim o poezii, vdecim jen tobe. :D
    NECECH
    NECECH --- ---
    BARBANEK: ja si nemyslim, ze jsem kokot, ja to vim, pico!
    BARBANEK
    BARBANEK --- ---
    KONZUM23: Samozřejmě, že je omezený, jinak to s vámi nejde. A speciálně pro tebe ;-*
    BARBANEK
    BARBANEK --- ---
    NECECH: Ty si o sobě myslíš, že si kokot?
    BARBANEK
    BARBANEK --- ---
    NECECH: ;D
    NECECH
    NECECH --- ---
    BARBANEK: Škoda! To jsem neměl v úmyslu, píčo.
    NECECH
    NECECH --- ---
    BARBANEK: Nemám problém s tím, že jsem kokot. Ty jsi ovšem píča. A "latentní homosexuál" z mého pohledu není nadávka, ale upřímné konstatování, ke kterému mě vede rozbor Tomoušových textů a pozorování jeho reakcí.
    BARBANEK
    BARBANEK --- ---
    NECECH: Tak to je báječné! Jsem si oddychnul.
    NECECH
    NECECH --- ---
    BARBANEK: Já nemám potřebu dokázat, že patříš do AP. Mně je to v zásadě jedno, kam patříš.
    BARBANEK
    BARBANEK --- ---
    NECECH: Nauč se po sobě občas něco přečíst nebo si sežeň ty léky, možná by ti mohly pomoct při soustředění. Latentní homosexuál je podle mě nadávka, když vůbec nevíš, jestli to tak opravdu je. Stejně jako jsem psal, že jsi kokot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam