• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SELECTFPV UAV - First Person View Unmanned Aerial Vehicle - DIY Drones, Arducopter...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    NOMM: dobrej napad od fatsharku, libi..)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    tohle video u me vzbudilo zajem a prvne jsem zadal do googlu FPV.)
    Making 3D Glasses DIY
    https://www.youtube.com/watch?v=NOk1cpmYl5k
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    Jsem fakt vul, nemyslet si, ze 1080p panel bude na race fpv stejna picovina jako si ted kupovat 4k telku domu.. takze zpatky na zem a vybrat si rychlejsi zobrazovadlo..(
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    ted jsem si teprve vsimnul kolik to trva zobrazit fatsharku.. to mi trochu zkazilo radost.. takze evidentne cas potrebny k tx/rx nehraje zdaleka tak vyznamne procento, jak jsem si z hodnot domyslel... 16ms a 50ms je rozdil mezi temer nezaznamenatelny a laggy... to je na vazne zamysleni.. A to jsem mel takovou radost, ze tam nepatlaj ve dvojce zadny dvr..

    Nevite jak jsou na tom ostani krabice s vga (pal) rozlisenim? blizi se to k fatsharku nebo k tyhle fhd brzde?
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    (ziskam tim i brejle na pareni a kino domu, neber to za ty kese.))
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    AQUARIUS: ja jdu po tejdnu stravenym na forech a youtubu do http://www.banggood.com/...eband-HD-1080p-HDMI-FPV-Goggles-Video-Glasses-p-1094862.html?rmmds=search
    Poladili to, jednicku bych nebral.. fhd/hdmi/78 fov/ 50ms latence... chvalej to vsude..
    Skyzone se 7" uz je nesmysl na race, jak cteni titulku v kine z prvni rady..)
    Ja bych ty brejlicky s 25-35st fov fakt nerozdejchal. Vtipy o 19" monitoru na protejsi strane pokoje...
    Ten genesis na tom neni ani s 5,5" o moc lip FOV: 4:3 FOV = 39 degrees, 16:9 FOV = 48 degrees
    Jsem esina 2 zvedavej..))
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    DUALCHANNEL: zajimavy by bylo srovnat Headplay s Quanum/Fatshark Genesis...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    headplay!!! .)

    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Ahoj, nevím zda-li píšu do správnýho auditka, kdyžtak to máznu - sháním dronaře ze severních Čech/ nejlépe České Lípy, kdo by byl ochotný a měl čas udělat mi pár záběrů na jednu parcelu v centru Český Lípy. Nenašel by se tu někdo takový, popř vhodný kontakt? Fotky bych potřeboval na arch. zákres do diplomový práce, takže můžu nabídnout možná tak pár stováků nebo bábovku nebo něco na týhle úrovni, proto to musím takhle hustlit místo toho abych šel za profíkama.
    Díky moc
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    nechcete nekdo neco z hobbykingu a slozit se na poste z eu (9dolaru). pm
    NOMM
    NOMM --- ---
    alza si jede :D
    EHANG184 AAV - Smart drone | Alza.cz
    https://www.alza.cz/ehang184-aav-d4013442.htm?catid=18855733
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    co diversity rx, pouzivate, ma to smysl?
    NOMM
    NOMM --- ---
    DUALCHANNEL: No Fatshark killers to tezko. Spis je typek dostal zadaco do testu, tak se chtel zavdecit ;)
    Jako alternativa to jiste je, ale kdyz se podivas s cim se lita na zavodech, vsichni maji FS.
    Mam jednu FPV kameru, ktera ma mit 1000 radku. je to zda se na pohled lepsi nez 600 ale k HD stale daleko. A analogovej vysilac ti porad bude vysilat jen SD, nehlede na kameru. Pro vyssi rozliseni potrebujes digital.
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    NOMM: v tom videu typek mluvi o 1200radkove cmos, nezkouseli jste nekdo? zhorsi se latence diky vyssimu prenosu, nebo jak se to projevuje u analogu?
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    pak si jeste rikam, ze i tohle muze byt zajimava alternativa... https://m.youtube.com/watch?v=yezZ6BTAmOs
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    NOMM: diky. to s tim signalem je mi jasne, ale nevidim v tom problem. spis v tom jak bude 600radkova ccd sonka vypadat na 110st FOV.. ja sharka/cinemizer na hlave nikdy nemel. vyhody kompaktnosti jsou mi zrejme, ale rikam si, opravdu chci mit na hlave tunel, na jehoz konci (2m) je 40" telka (30st u cinemizeru oled).. to uz doma v obejvaku koukam na vetsi ze stejne vzdalenosti..
    NOMM
    NOMM --- ---
    DUALCHANNEL:
    Fat Shark HD V2 Vs. V3 & Headplay Goggles - Review - The Jade Vlog Ep9
    https://www.youtube.com/watch?v=1nb9wf-cXcs&t=210s

    Jade ma na svym kanalu hodne videi, kde srovnava ruzny typy goggles, VR specialne tam nema myslim, ale spousta uzitecnejch informaci k veci.
    Jako to, na co ses ptal, to velky FOV vs mensi ale monitor na kazde oko...
    NOMM
    NOMM --- ---
    DUALCHANNEL: Hele otazka ohledne VR je trochu komplikovanejsi.
    Potrebujes k tomu hlavne uplne jiny druh signalu nez k FPV goggles, VR goggles nemaji composit video AV vstupy, ale jen HDMI.
    FPV je analogovy SD takze abys z toho dostal HDMI signal potrebujes prevodnik z analog SD na HDMI.
    Z analogovy FPV kamery ti pujde max 720x576, coz je pro VR nesmyslne nizke rozliseni.
    Resenim je kompletne digitalni prenos, nejrozsirenejsi je asi Connex. Rozliseni to potom ma 720p.
    Za to co te bude stat Connex s VR brylema koupis slusny auto ;)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    litate nekdo s VR "pocitacovym setem"? jde mi hlavne o porovnani FOV... 30st fatshark/cinemizer VS 110st VR s jednou obrazovkou... dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam