• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: jo, já myslel LO.YANG :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HONZA_1980: v pohodě, já ještě dneska nebyl ani jednou top tier :) v devíti hrách, podle mě to zase nějak zmrdali
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    ano, MM funguje přesně jak říkali

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    YORK: tak to abych rychle vydelal na FDG, Yugumo, Seattle a nekde sehnal kapitany
    YORK
    YORK --- ---
    Teda ne s úplně každou, jen T6+.

    (T6 a T7 lodě budou dávat uhlí, T8+ lodě dají ocel.)
    YORK
    YORK --- ---
    TIGERLOVER: Za první výhru (za celý update) s každou lodí dostaneš resourcy.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Nějak jsem tu vločku nepochopil. O co vlastně ve zkratce jde?
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: Anshan je T6. a neviem, tipujem, že je jedno, kedy pribudne. ale ešte ani nemajú vonku finálne oznámenie, takže ktovie.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: dotaz, bude se to týkat i lodí, které si koupím po update?

    příklad: Chtěl bych romu a anshana... obě T VIII ale čekám na vánoční 15% slevu na in-game purch za goldy...

    Budu si to muset koupit před 7.12 aby na tom byla vločka?

    btw cca 130 vítězných bitev... nevim nevim...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: special wows premiovy acc, hmm. Dalsich 15% se asi hodi
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Dotaz...

    kdy má smysl mít/nakoupit ty T IX a T X a proč?

    LachtaN?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    po klanovkách 5 wins ina row...

    :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: git gud!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Sry hosi za tu posledni bitvu. Nejdriv profesionalne rozdam 2x2 citosky, pak nalozim ddcku jak sfin abych vyhranou bitvu poslal rushem do zaa do kytek :) Random tomato forever
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: ja to prave v randomu vubec nevidel. Ale v cw je to spam v tom chatu. Navic mi to tolik nevadi hele, znas mne ja musim furt neco okomentovavat O:-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Já to nainstaloval právě proto, aby si velitel mohl v klanovkách malovat povely a bylo to všem jasné. :-)
    Odinstalovat to mohu kdykoli.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Stěžujete si jen vy! Je to určený pro hraní v divizích a mám pocit, že když jsme hráli divizi s Kapalinou, tak nic neříkal. O randomu ani nemluvím.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    KURE: No šetřim a vydělávám s Mogami stříbrňáky. Radar a motor už mám, teď ještě cca 2miliony na druhý trup a pak dalších x milionů na ty děla.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    s tim FdG jsem to mel podobne jako s Monarchem - podle vetsiny hracu nejvetsi sracka ve svy vetvi, ale s plnou vybavou a dostatecne naskillovanym kapitanem a s nalezenim spravnyho zpusobu hrani se s tim hralo dobre. Nnetvrdim ze uplne nejlip, ale nechalo se to na pohodu a rozhodne to nebyl takovej pain, jak se obecne tvrdi. A i kdyz u nemcu jezdim na vyssich tierech bud Bismarcka nebo Kurfursta a k Fridrichovi se uz vracet nebudu, k tomu Monarchovi se zas vratim : s maskovacim skillem a modulem a ciste na APcka byl super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam