• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: na PTS stacila vyhra v Coop. naostro by to mohlo byt iba v Random. :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: ano, s každou lodí můžeš jednou za celý event za výhru získat snowflake
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: dik za fyi, kazdopadne pokud sem to spravne pochopil pocita se to resp dostavas za vyhry je tak?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    TLDR k oceli za vánoční eventy:

    Tl;dr - 2,000 Steel Max from the Directive system to earn Prinz Eitel Friedrich, 2,019 more steel for completing her specific mission chain. Add the extra 4,000 for the purchasable campaign, and we're already looking at 8,019 Steel before the snowflake system (which we have no definitive details on)

    2000 oceli z kampaně pro PEF (free)
    2019 oceli z misí s PEF (free)
    4000 oceli v "placené" kampani

    + Snowflakes jak už jsem psal níže - TX dávají 200 oceli, T9 strandard a T8 přémiové 100 oceli

    Pokud má někdo všechny T10, T9 a T8 přémiové lodě, tak je to dalších kolik? Cca 6k oceli?

    Takže maximálně nějakých 14000 oceli tipuju, to úplně Stalingrad není :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: Jo to vis ze jo :D Holinky a hodinky si tak mozna pletes sam woe :D
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: Eee, Musashi má horší sigmu než Yamato. To je taky v podstatě jediná věc, čím se od něj liší (a v něčem bejt horší musí, když je o tier níž).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    THEODORT: fakt jo? dle disperze mi to neprijde, ale ty 460ky umi kousnout pekne
    XLACHTAN: velmi trefne ty potvoro :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ale hosi, ja mam problem - po tom co jsem nainstalil Subnauticu nejak nemuzu opustit ponorky a podmorskou bazi :))
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: cywe, nejpresnejsi dela ve hre (stejne jak Yamato)..
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    To už je prostě Liquid :)

    "Hmm Perth, to je úplně napiču, proč jsem ho musel dostat z kontíku kurva..."

    A few moments later...

    "Hele ten Perth je fakt zábavná kocábka, top XP v T8 hře"

    :)))
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: On si uvědomil že mezi Mutsuki a Musashi je drobet rozdíl i když mají podobné názvy. Asi jako hodinky a holinky.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: pomaly a nepresny to je prece furt :D
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Rychla zmena nazoru. XD
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: druha bitva, kraken unleashed, 700k kreditos. Asi budem kamosi :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Musashi za uhli v pristavu, a teda extremne pomala a nepresna kocabka (zatim po prvni bitve)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: To už jsem rozchodil, teď řeším touchpad, který po přepnutí slouží jako numerická klávesnice. Touchpad funguje, ale nejde přepnout na numera.
    Asi je nějak bloklý numlock, který je v rohu toho touchpadu a je taky dotykový.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: Mno ja si matne pamatuju ze sis pred nejakou dobou cosi kupoval, byla to snad naka toshiba ci tak neco. Nicmene pokud pomohlo recovery, dost se divim ze ti odejde softwarove zrovna horni rada klavesnice. Tak snad bude drzet, prinejhorsim externi klavir do ty doby nez to uplne umre :) Coz nebude trvat dlouho :-P
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: V žádném případě. Jídlo ani pití se nesmí k němu přiblížit!! Na to byl moc drahej. :-) Pomohlo recovery. Akorát ještě nemůžu zapnout numerickou klávesnici, mám dotykovou.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: vymena klavesnice, ale spis prolity ntb, tzn vymena desky tzn bud reklamace nebo novy
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Prosm help. Na NB mi najednou prestala jit horni rada klaves s cisly.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    sry vcera to nak zaprasilo, hazelo to chyby tak sem tu byl 3x
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: XLACHTAN: j dik za reakci. Jako oboji sem dostal s 10pt kapitanem tak dosahnu na ifhe a je to teda sakra znat. Ale stejne bych radeji konecne neco vyssiho za odmenu ze ty zmrdy tak dlouho podporuju a mam na ne nervy.
    Osobne je to pro mne v posledni dobe fakt velky problem, cimz je rng. Zahrajes stejne a jednou mas 120k dmg, podruhy 30k.. proste traparna se kterou se moje hrani hry na odreagovani moc neslucuje. proto sem prestal po 15k bitvach hrat tanky, stejne tak warthunder aj. Du spat, ozraly sem dost :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam