• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Investice by byla doexpit cca 2x T10 a koupit jednorázově vyexpené T9 (4x) a uhrát to v coop bez modulů.
    Mám na to 120M stříbra.
    Jde jen o to, jestli ta loďka něco umí.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: za cenu té investice co by si musel udělat imho ne :) to si radši počkej na další regulérní ranked a udělej nějaký R10
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po druhém nařízení a se slevou mi bude chybět 400 oceli do Flinta. Má cenu ho pořizovat?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: tak nesmies pushovat. ked umries, nicomu nepomozes. ak su posrati, tak farmi xp a hraj na podrzanie hviezdy.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mam probkem, ze vzdycky nekde chcipnu, protoze zbytek tymu odmita jit dopredu... Proste uplne jako v random, jenze tady je to videt o to vic, kdyz je jen pet lodi.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: za mna jednoznacne najzabavnejsi Ranked Sprint, a to som ho cely odjazdil solo. T-61 je brutalny cap bully a ma slusny carry potencial.

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem se z R9 dostal snirou vitezstvi az na jednu hnezdicku k R5 a pak snurou proher az zachytny R8... Jeden tym retardu vedle druheho. Fushun co jenom sedi schovanej za ostrovem v kouri, BB co kempi v capnutem capu a maji full HP kdyz zbytek tymu je jiz davno mrtvej, etc...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Tak jsem otevřel 4!! novoroční kontejnery a mám už 5!! Charlesů Martelů omg.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po každý hře mi to spadne
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    HONZA_1980: Taky to jedu v coop
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: já si dal na vločky coop, jinak bych to musel rozmlátit :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Chatban na 3 dny :-) Nějak přitvrzují :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    *tik v levém oku/spodní víčko*
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: tez no XLACHTAN: jj tech moznosti je tam vice, diky za tip
    MADDOGCZ: si truhlik si mel pockat o vanocich sou dycky
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    jo tak :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Mluvím o normálním stavu. Například před týdnem, kdy jsem si ten rok prodloužil za 24K dublonů, doprdelky. :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: nope, je tam sleva 50% taky
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: To spíš jenom půl roku. :-(
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: jo, je to slušná sleva

    Nicméně :) pokud koupíš balíček SKUTEČNÉ POTĚŠENÍ za 1 021,58, tak dostaneš 12500 dublonů a 30 dní prémka. Rok prémka stojí za dublony 12000. Takže za nějakých extra 40 korun dostaneš extra jeden celý měsíc prémka a 500 dublonů ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam