• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Republika je od včerejška v přístavu. Jsem přeexpil. Když byl ten lepší kurz.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: teda ne potential dmg (ten byl asi 400k), ale spotting dmg...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem dojel Harugumo (=> dalsich 100 oceli do sbirky) - jak mi Kitakaze posledni dobou nesel, tak dneska jsem s nim mel dve epicke bitvy. I kdyz samozrejme si nekdo v te posledni bitve (i kdyz jsme vyhravali) stezoval, ze zadna podpora od DD... Ja tam litam jak hadr na holi, 3 killy, 100k dmg a 90k potential dmg, ale zadnou podporu urcite nedavam. Debil jeden ^_^
    Do Republique mi chybi asi 200k XP a do Jutlandu asi 100k (pro dalsich 150 oceli).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: skoda
    MUADDIB: jak rikas, co si nevyhrajes sam to si nevyhrajes. Ale carry s op premiem je pro blbecky, sorry :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ani tolko
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    rankedy celkem easy shit... krom jedný bitvy, kdy jsem šel AFK kvůli mladýmu... pokaždý první v tabulce... carry jako sviň a asi jen dvě prohry (nurn potahá, ale neutahá)

    Dobrý,,,
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    rankedy celkem easy shit... krom jedný bitvy, kdy jsem šel AFK kvůli mladýmu... pokaždý první v tabulce... carry jako sviň a asi jen dvě prohry (nurn potahá, ale neutahá)

    Dobrý,,,
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: aha skoda, bo vas bylo 6?
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: nehrali.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: t61 je hoax, ja zatim 10x fubuki jednou sem zkusil pertha. 70% a snad to zitra dopizlam :)

    Btw hrali ste ty cw?
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: ja tiez nie, a trochu ma sralo to pomale otacanie vezi, kvoli ktoremu som tam mal EM. ale prave dnes som doexpil Z-52 a vcera mi padla z kontajneru z misie Z-39, tak planujem trochu viac jazdit nemecke DD. to hydro je navykove. :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: rankedy jsem začal s arizonou a fubuki (celkem 3 bitvy) a zbytek jsem dojezdil s T-61. Jak jsem nikdy německý DD nikdy nehrál, tak T-61 bavila neskutečně

    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: tie si vkuse kupujem za uhlie, bral by som hned. :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a v nem 100x vlajka na o 5% rychlejsi reload spotrebnich doplnku... (no, tak hodi se, ne ze ne...)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Sinking Ship Simulator: The Royal Navy's Damage Repair Instructional Unit
    http://www.youtube.com/watch?v=xXC6U0NfJg8

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosi tak ja nakonec dneska na cw nebudu, mozna tak po 22te ozrate jak dobytek tak dyztak gl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: nesplhej :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Když se daří, tak se daří. I Muad má někdy své dny. :D
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: radsej by som to nerozmazaval, posledny v nepriatelskom tyme ma viac XP... :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: vtipný je, že jsem měl asi 500 dmg a vůbec nějaký zkušenosti :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam