• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    RIVEEK: Asi podobnej exot. Ti dva jsou si zjevně hodně podobní. :D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: neco ve smyslu "SuperJude" nebo tak nejak
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    RIVEEK: Nejmenoval se Hohastr? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jako ta hra se realne neda hrat.. At uz jde o vecny +2 mm nebo bandu tardu ve tvym tymu. Milking shit, nic jinyho. 33 dni premka a tada.. Sem rad ze sem si nekoupil to rocni, akorat by mne to nutilo hrat.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MUADDIB: novy sprint tier VI. rankedu, nebo normalni random ?
    Jak pravil Liquid, bohuzel je. Ted bitva, kde Warspite zajede doslova do rohu a od tamtud buzeruje zbytek tymu, jak jsme neschopny a ze takhle je to predem prohrany...
    Aktualnk narizeni rozkazu na prince Fridricha mam splneny a rozmyslim si, jestli to do pristi stredy, kdy budou platny novy rozkazy, chci vubec zas zapnout... Jo jsem debil, nejpozdeji zitra zas jezdim :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: Bohuzel to mozne je :D
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já si to tam 100% dám. Concealment mam jen na Bartovi a možná jedné další lodi.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    to jsou zas zástupy kokotů to není možné!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: A ja sem ci co? :D Zatim mam vymeneno a je to urco fajn
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: jo, je to fajn, ale chce to pak dedikovat vsechno na full tanking build. kdyz pak neni ostrov za kterym najdes conceal, mas rychlost a manevrovani, staci se drzet rozumne daleko
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: já si o něm myslím, že bych hop na tomhle slotu za conceal vyměnil...

    Jenže já nejsem posera...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Mno prave se mi zda, ze je to az moc extremni rozdil jak ses ci nejses videt. Sice to statove vypada dobre, ale zatim se mi to jevi zas jako useless shit. Coz je ale cela hra, tak co na to rict ze. I tak dik
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: za concealment jsem ho nevyměnil
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: s aktualizací 8.0
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak konecne sem vyexpil onen "legendarni" doplnek na montanu. Zel jde misto concealmentu, co si o nem myslite. Vyplati se (imo ano).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nevite kdy presne chcou stahnout kronstad za free xpy? Melo to bejt nekdy koncem ledna ne?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: XLACHTAN: Doufam, ze v tomto roce bude tech slibu podstatne mene :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Myslim ze asi este jo. Po pravde nevim, neslysel jsem o nem nekolik let
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: jo gekon, to byla dobrá firma :-) už nesedí? :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: No když tam expím toho kapitána, tak tam nasazuji ty, co dávaj největší bonus na kapitána. Což ten originální pro Missouri není.

    Šťastný Nový rok. :3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam