• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: j no to je hned, zao 20m a uz to jede :D
    XLACHTAN: ja bohuzel ete hniju na predchozi direktive. Holt sem za posledni dva dny dal pet bitev no
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: To jsem měl před vánocema taky. A pak jsem koupil Zao, Moskvu, Roona a nějaký menší tiery k tomu a teď jsem zase na nule :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Ty kredity jsou v pohodě :) USA jsem dal včera Salem + 2x Missouri, IJN jsem začal a za dvě prohry v Musashi tam mám 2.3 mio, takže tu dodělám dneska a začnu francouze s JB. Samozřejmě všechno je full vlajky + camo.

    Ty další tři budou horší :) asi Krondstat / Lo Yang / Cossack + Nelson.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: aha 6 tak. No nevim jak to dam, ale uvidime. Asi to spis zase nedam :D
    YORK: mam 41micu, od doby co mam tirpa a ted uz i mushasi tak neni o kredity nouze, zatim
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: direktiva na PEF je do 22. 1. pokud se nepletu, mise na ocel s PEF je do 25. 1. a kampaň nějak podobně
    YORK
    YORK --- ---
    Kromě toho je to dobrá motivace vyjezdit si kredity (a za každou splněnou misi v tý direktivě je 400k kreditů, takže dohromady na tom vyděláš 2,4m kreditů jako bonus). Plus pak můžeš jezdit kampaň, kde jsou t6 lodě ze stromu jako rewardy - nebo plná cena v kreditech, pokud už je máš.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ee, je to 6x 4m (s každým národem najezdit 4m kreditů a potřebuješ to splnit 6x).

    Není to tak strašný (pokud máš vlajky na kredity, premium account a high-tier prémiový lodě u 6 národů) - když máš něco mezi 500k-1m kreditů za bitvu, tak je to 5-6 bitev s každým národem, tj. 30-36 bitev celkem.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: jaj ja myslel ze to je 40mil, 6x a vono je to 4mil x2. Tak to je cool celkem, to se da
    YORK
    YORK --- ---
    Tady je to kdyžtak detailně:
    Prinz Eitel Friedrich: Winter Event, Campaign and Rewards! | World of Warships
    https://worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
    YORK
    YORK --- ---
    RIVEEK: AFAIK do 25. 1.

    Pokud myslíš mise na získání PEF, tak na to stačí dojezdit ty direktivy - v tý poslední sadě je 6x 4m creditů, což není zas takovej problém, pokud máš prémiový lodě a nějaký kamufláže a vlajky na kredity.

    Tím si pak otevřeš navazující kampaň (kde jsou jako rewardy šestkový lodě ze stromu) a mission chain na 4x 500 oceli. Což bude dost drsnej grind a fakt nevím, jak to budu stíhat.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: když zmiňuješ tu PEF kampaň - do kdy se to má dojezdit, nemám teď moc času a nevím, jestli se na to prostě nevybodnout, protože je to proti těm předešlejm misím jen tupej grind a mít klid v duši, nebo se o to po chvilkách snažit a být pak nasranej, že jsem to nestihl... přeci jen to je "jen šestka"...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: klidně můžeme a budeme, problém je jenom teď, že se dohromady smíchalo několik věcí - svátky a dovolené + ranked sprint + PEF kampaň + snowflakes. Takže já třeba v tuhle chvíli už na klanovky nemám prostor (navíc některé z uvedeného samozřejmě nejde v klanovkách plnit).
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no myslim ze bysme se meli zamyslet jestli ty klanovky budem nejak vic provozovat. jinak je to ffa
    GASI
    GASI --- ---
    Hele jsou v klanu nějaké zásadní povinnosti? Vrátil jsem se k lodím asi po roce, hraju většinou kolem půlnoci a mít zase za nickem NYX by se mi líbilo :-)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Zao je o poznání lepší než Ibuki (teď po boostu japonských křižníků už ne o tolik, ale pořád je to slušnej skok).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Jak rika salo, vetsinou se dohodnem ingame a pak tam lezem.

    Jinak 16k do zaa, je aspon tak zabavne jak ibuki? Pac to mne naramne bavi a mam s nim i slusne vysledky. Takze zvazuju ze necham. 53 bitev, 58,49wr, 60k overall dmg, 0,77 kills. Asi nic moc ale na moje pomery imo good
    SALO
    SALO --- ---
    BLUMIR: chodi. ale vacsina ludi tam len tak zo srandy nevisi, najprv sa dohodnu v klanovom chate.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hele chodí někdo na ten TS? V pondělí a středu sem tam civěl jestli někoho neulovím (neb už nemám co vyjíždět protože všechny hezké lodě již mám) a tam nebyla ani noha.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Na rankedy, druhej run... bez kamaráda s mozkem, asi seru...

    V první vlně člověk ještě mohl kompenzovat 3-4 totální kretény v teamu... a vyhrát si to vlastně sám...

    Ale v těch 7 místnejch teamech to nejde...

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Imo kdyz jeste byly pouze US a JPN, tak se ty krizniky daly jezdit. Dobre si vzpominam na 6kovyho cleva ci pak pensu. Dneska, s tim jak te outrangedne kdejaky rus ci nemec i s nizsim tierem je to podle mne nehratelne. O tom, ze furt hrajes proti +2 tierum ani nemluve.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam