• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK: no a taky KURVA RNG :D

    YORK: dynamic -co? :D

    MADDOGCZ: asi preventivně :D

    SALO: tyvole, nejlepší no-smoke destroyer na tieru, mimo hunag-he... prej mrdke...

    _OZZY_: terrbile bych sral, Gascogne má smysl (alespoň mně sedí) takovej francouzkej rychlejší a trochu křehčí bismarck, WV bych taky sral, mám to ale moc zábavný to není... Já ososbně Gasc nebo ten vanguard... (ale ten nemám tak nemůžu soudit)

    XLACHTAN:

    Jak to hraješ... jako jo, DMG to moc nedělá, ale umí to rozhodovat hry... zejména při nizkém počtu přeživších...

    Jediný, co mě na tý lodi vyloženě sere ... je její délky a poloměr otáčení... má to dobrý AA, ale dobrej borec, nebo CVčkář tě prostě trefí, páč s tím se uhnout nedá...

    PEF je dobrá loď... minimálně pro magora, jako já...

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: Le Terrible a Gasgogne určitě ne. Vanguard i WV jsou za mě obě meh. Ocel jenom pokud potom dosáhneš na loď, kterou by si chtěl (Flint i Black jsou velice dobré lodě).
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Jako sběratel, sběrateli bych ti doporučil Vanguard, West Virginia. .:)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Dostal jsem kupon na 30% slevu...
    Takze koupit kampan Ocelova monstra? (ted by vysla neco malo pres 800 - to uz asi jde, ne?)
    Dalsi monosti jsou Vanguard, Le Terrible (ten by se hodil na doplneni sbirky DD), Gasgogne (eh, ma tahle lod vubec smysl?) a West Virginia 1941
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: ja dneska nemel cas... Snad zitra...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: hele úplně nejvíc bitva :) hodím pak replay :D zůstal jsem sám, enemy dva capy, ale vedeme na body, nicméně času ještě hodně. Tak jsem to šel risknout :) torpéduju Bayern co měl otočený děla, jak dobíjel naší poslední bitevku, střílím na skoro mrtvý enemy CL, boom devastating a double strike :)) zůstávám s 30% hp proti dvěma enemy bitevkám, beru APčkama Normandie z asi čtyř kiláků + sekundárky, high caliber, donutím Normandie se otočit torpédama, takže na mě nemůže a dostřílím jí s asi 10k hpčkama :)
    SALO
    SALO --- ---
    XLACHTAN: a este v takej mrdke! :))
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Druhej Solo Warrior vůbec :D mwahahaha, jsem měl tepovku tak 180 :D

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Tak němčour je v doku :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Jedna povedená, sežvejkal jsem kuřbuřta jak malinu :-)

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: můžeme odpoledne spolu, ještě jsem to snad neměl horší než 4*
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jet ve dvou, jeden by mel jet na siroko aby zabil ty CV nebo co je v ukolech, druhy by mohl s bitevkou chranit CV, u jednoho ostrova nez se objevi 2xBB jde CV zablokovat a zpomalit..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Nejake tipy na Operation Raptor Rescue?
    Uz treti prohra v rade (beru CL), pri prvni hre jsem dokonce byl reportovan (nevim za co, ale asi to nekdo neunesl)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: tak kecam, mam ban taky a psat muzu taky :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: bud v klidu, taky mam, do 14.1. ale ja psat nemohu :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    THEODORT: Ani prd
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    THEODORT: nefunguje
    WASPER
    WASPER --- ---
    ELDOUGO: Tak jako hlavni problem vidim ten debilni matchmaking. Kdyz si das V a za soupere mas VII tak jsi v hajzlu. No a samozrejme jsou lode co maj misto pancire sklo.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    FGS2UF3END - 5 vlajek od kazdy zakladni
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po dvou dnech pustím hru a tam chatban do 15.1.
    Přitom psát můžu ...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ELDOUGO: to je blbost.. tedy, par aimbotu existuje, ale je to spis aim assist pokud protistrana nezareaguje (netoci, nebrzdi, nezrychluje)
    jinak je to spis otazka zkusenosti.. leckdy zacnu tocit a uz preventivne rikam "tak a ted umru"
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: aha už to vidím, takže nerf na AA range, no to už je issue, jsem zvědavej
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: nicméně hele jsou to prostě čísla, WG sám řekl, že 0.8.0 je prostě veřejnej test, protože PTS jim nedá dost informací a že budou tweakovat za pochodu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam