• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: Alaska je zase odložená někam do prdele. Kup Krona, 250k fxp uděláš snadno i s občasným hraním. Pak se budeš zbytečně mlátit do hlavy že jsi ho nekoupil a on není dostupný mimo nějaký debilní lootboxy
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    hele, mám možnost koupit krona ale ze dvou důvodů ho nechci:

    1. stackuju F-XP na alasku, kterou chci (protože existovala) a i když mám 1M5 F-XP tak vzhledem k tomu, že teď dělám barák a skoro nehraju, tak s gridnováním moc nepočítám

    2. nemám rád vlhké sny (non-existin ships) a nechce se mi je tudíž ani pořizovat... takže...

    Bych rád slyšel samé názory, že se na to mám vysrat a nekupovat ho...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Je tam fakt hodně změn, doporučuji přečíst patch notes.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HONZA_1980: jop, nebude
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    když tak procházím tu aktualizaci 0.8.0, tak tam se toho bude dít víc:

    - Změnili jsme schopnost „Expert na maskování“: lodě všech typů nyní získají 10% bonus. Dříve se bonus rovnal 16 % pro letadlové lodě, 14 % pro bitevní lodě, 12 % pro křižníky a 10 % pro torpédoborce.

    Každopádně Alaska tam zřejmě nebude, když tam mají toto u Arzenalu: Počínaje aktualizací 0.8.0 nelze za volné ZK zakoupit lodě IX. úrovně Musashi a Kronshtadt, a ani je nebude možné v herním klientovi získat za uhlí. Tyto lodě již byly nahrazeny za francouzskou bitevní loď IX. úrovně Jean Bart, a také plánujeme, že v blízké budoucnosti nabídneme americký křižník IX. úrovně Alaska.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    XLACHTAN: tři v každém týmu jsem myslel
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: to budeš asi dost překvapený :) za a) všichni si to budou chtít vyzkoušet, takže bude plno letadlovek b) nově můžou být v každém typu 3 letadlovky c) letadlovky tě sice nepotopí na první nálet, ale na ten osmý už jo (protože nově mají neomezeně letadel) d) AA aury už nefungují jako dřív a všechny skilly a moduly na prodloužení dosahu AA byly zrušeny, takže všichni mají kratší dosah AA
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: a tj co? :-O ja sem fakt mimo, nesleduju vubec co vlastne bude nebude :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: :))) protože balans comrade
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: proc aa, nemeli cv nerfovat?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HONZA_1980: reload, po 0.8.0 asi AA
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    co na wůstra na 6. slot? rychlejší reload/pomalejší otáčení věží nebo delší dostřel nebo lepší AA?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw ta hra je fakt zpicena a uz mne nebavi furt carvovat pulku dementu s 45wr a tristnimi staty. End of story coming soon ;)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Možná se musíš nejdřív přihlásit tady: https://worldofwarships.eu/en/news/community/lenning-train/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EOLIS: akce na rusaky?
    YORK
    YORK --- ---
    EOLIS: Tak to každopádně. Krondík je podle mě naprosto nejlepší cruiser na plnění misí na citadelování (možná Alaska bude lepší, ale zatím není ve hře).
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Jen bych chtěl poděkovat za to dokoručení nákupu Krondshtadta. Jen jsem ho koupil, hned je nějaká akce na rusáky. Snad to s ním pujde líp než s Murmanskem. Pěkný!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: J no, tak nejak podobne jako ja se zaem :D Nemas team, nejsi nic :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    ... ¯\_(ツ)_/¯

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vyzvedněte si nyní svou kompenzaci! [Víkendové problémy EU Serveru] | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/eu-server-compensation/
    Pro ziskani odmeny je nutno poklikat. Ja mam hotovo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam