• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Nějakej tip na skilly pro Langley commandera? :) a celkově pak na carriery? googlil jsem, jestli nejsou nějaké přehledy, ale asi ještě ne :(
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Se musím pochlubit :) shodou okolností jsem se včera ocitl na pivu s českýma WG community managerama a vyfasoval jeden "exkluzivní" WG plakát :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    tak jsem si za těžce vydřenou ocel pořídil Blacka, jako dobrý, ale

    - hydro, radar a boost je na jednom slotu
    - ty torpéda, dosah dobrý ale šíleně poooomaaaaalýýýý, hned v druhý bitvě jsem potopil vlastní BB :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    XLACHTAN: shodli jsme se ze s postupujicim casem v bitve jsou gunboaty nedocenitelny.. hezky buffly yugumo s jeho HE salvama je nehorazny monstrum ze i Kitakaze je z toho zarazeny :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: jo, já mám v plánu trávit víkend v Kitakaze :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    2.6k base! kdo nema dojety Tx, super prilezitost.. :D

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    heh, po velkem vypeti sil zpet na r10
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: "a už chápu, že se udály velké změny" - ale vzdyt se o tom uz nekolik mesicu vsude pise/mluvi ^_^

    No nic, ja jdu zkusit ten novej voser... (mozna skoncim na T1-2 - tam zadne CV nejsou)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    jinak je možné zadáčo teď přeškolovat zase skilly
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: aha, tak oprava, myslel jsem, že ti tu letadlovku o tier niž dají, ale máš jí jenom vyzkoumanou a koupit si jí musíš sám. Kažkopádně xp cos měl na té předchozí ti převedou na tu o tier níž.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: ale jak psal lachtan, můžeš to všechno prodat za fxp, pokud by tě novej styl letadlovek nebavil
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    HONZA_1980: By asi sedělo, dík.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: tak pokud si měl na lichém tieru, tak ti dali novou o tier níž + xp za moduly do fxp.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    XLACHTAN: Moje Bogue tam nejni :( bůhví
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    VLAKODLAK:
    VLAKODLAK: jdi do inventáře, tam najdeš ty které jsi měl vyježděné a můžeš je "prodat" a dostaneš zpět všechny kredity a XP které jsi za ně utratil do FXP
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: Druhou americkou, jménu už si nepamatuju, měl jsem tak půlrok asi víc pauzu ve hraní.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    HONZA_1980: Měl jsem jenom tu druhou, a ta nějak zmizla, nevim jak to :) ale konečně jsem pustil hru s letadlovkou a už chápu, že se udály velké změny :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: proč expit? pokud jsi je už měl, tak je budeš mít pořád
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Uh, ty změny v tree mě štvou, zase expit letadlovky, bleah...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: jo, ale tady je trochu větší problém - DD jsou aktuálně okamžitě na začátku hry permaspotnutí a naprosto focusnutí raketama, to bitevky neudělají :)

    Takže skoro každá hra s bitevkou vypadá následovně:

    1) DD umřou než stačí capnout / cokoliv udělat
    2) Zbytek týmu se bojí letadel a zůstává po hromadě ve spawnu, kdo se oddělí, dostane gangbang letadlama
    3) Profit

    Nutno taky podotknout, že všechny hry jsou aktuálně hrozně pomalý a pasivní co jsem viděl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam