• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: cilem je stav, kdy budou brecet obe strany ^_^

    // Jinak ja jsem vcera trosku provetral Huanghe - myslim, ze pet sestrelu, proti T8 CV neni uplne spatne - a trosku si s nim spravil chut po predchozich hrach plnych dementnich tymu. V jedne hre zacala mrtva BB psat nepriteli pozice nasich lodi a brecet, jaky je to noob tym a ze zadna komunikace... Pritom on sam do chatu predtim ani nepip. Skoda, ze za takove chovani nejde reportovat tak, ze si by dalsiho pul roku nezahral.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    lol, tak jak jsem říkal, přijde pro změnu nerf AA a bude brečet druhá strana, že nic nesestřelí :-)

    Aktualizace 0.8.0.1.1 | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/0801-hot-fix/

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Development blog:
    Azuma (IJN T9 "superkriznik") bude za Free XP
    Yoshino (IJN TX, superkriznik, modernizovana Azuma) bude za uhli
    Neustrashimy (SSSR T9 DD) bude za ocel
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: tjn, treba zkouset jak to jen de :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: no já teď doexpil JB a koupil Alsace - na JB je to fakt patetický ale Alsace jich má snad 2x tolik.... no zkusím to a kdyžtak to přehodím - když je to přehazování modulů dočasně bez poplatku :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SC z resource bedny, 100x siera mike, ty uz dochazely tak cool! (vsimate jak nenadavam na sc?) O:-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: hele ja to moc nejedu, a kdyz sem zkousel tak to stalo za hovno. Celkem nechapu jaky cisla delaj sekundarky mne a treba muadovi. Prijde mi ze to je tak 1vs10 pro muada
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Jeli jste někdo secondary build na Francouzských bitevkách ? mě přijde, že to nemá moc smysl a když něco hitnu tak je to za pár šušní.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jsem s JB sundal 28 letadel nedávno.
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    SALO: a to jsi nezaregistroval že jsem onehdá dostal Gascoina, celkem nedávno ;D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MIXI23: je to takovej perth s menším počtem děl (ale zase ruskejch) a s existující AA
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: je to takovej horší Perth s lepším AA :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUADDIB: Takže se to dá přirovnat k Perthovi ? s tím se mi hrálo celkem dobře.... jako co jsem koukal na Houmera_ tak se s ním dá zahrát (a i dle tvých screenů), ale bude to dost o skillu :-) jako kdyby byl za full cenu tak na to kašlu ale za ty dvě kila ho vezmu. Jinak díkes za review.

    Ohledně Rich... no já tam AA build nemám.. jedu standardní build na bitevku a ani žádnej skill na kapitánovi (kromě dostřelu na sekundárky - ale to mám kvůli sekundárkovému buildu) tak to bude nejspíš ono :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MIXI23: mě to vyhovuje... ale flamu by řek, že to není competetive... je to vlastně hdoně slabej křižník, malej dostřel, málo děl...

    Má ale dvě zásadní výhody, výborný camo a cestovní kouř... je to výbornej cap contester a dd supporter v T6 hrách je to král (zejména proto, že na tomhle tieru to moc lidí ani hrát ještě třeba neumí) a v osmičkách je to pořád zábavný...

    Ale je to náročný a v určitých situacích (cornered a s radarem) je to naprosto bezmocný...

    _OZZY_: mě teda AA funguje normálně... ale vemeno nevím... jako po mě nešli... jen přes mně lítali...

    (AA boost?) :D

    MIXI23: jediná RN loď na kterým maj kundáry smysl je Warpsite... což jsme musel zaplatit krví...

    MIXI23: pokud má člověk AA moduly OK, tak je to jak rich, tak JB hodně dobrej AA řezník...

    In 40mm bofors we trust...
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    XLACHTAN: to je v pořádku, po dalším nerfu/buffu zase bude brečet druhá strana :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: +1
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Hahahahahaha yes! Plnej reddit najednou brečících CV kapitánů, jakej je to nerf *fňuk* a že teď dokonce... dokonce... přicházejí o letadla! *fňuk*

    Je sranda, jak jsou to ti stejní, co celý minulý týden házeli 300k+ dmg hry v Hakuryu :) Karma je svině! :)
    YORK
    YORK --- ---
    HONZA_1980: Já tomu v "češtině" nerozumím :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak jak sem rikal, koupil sem si jpn cv a dal s tim par coopu, a nejen ze nebavi, ani mi to vubec nejde. Je jasny ze delam celou radu veci spatne, nicmene mi to ted prijde hafec mene zabavne nez predtim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam