• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: to sem ja woe :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ale třeba to hraje srdíčkem ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: Kidd je dobrej AA DD, ale prootoze je T8, dostava se to TX bitev - takze nejenom TX DD, ale i TX CV.
    Imho je daleko lepsi Sims. Je to T7, takze proti T6 CV je v pohode, s T8 CV si nejak take poradi. T8 Kidd si sice z T6 CV udela svacinu, ale proti TX nema sanci...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Mno ja do nej asi nepudu, se mi zda, i castecne kvuli aktualnimu stavu, ze tech 700 je moc. Dal bych tak petikouli, vic asi ne. A taky proto ze dd bitev mam tak 200 na obou uctech dohromady :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: já bych to s DD aktuálně moc nepřeháněl. Je teda pravda že Kidd je jeden z těch vhodnějších, ale i tak to chce mít něco nahráno v DD aby jsi aktuální metu přežil :) ale už se to lepší.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hmm, Kidd v akci, ze by?
    Prémiový obchod v únoru: Torpédoborec Kidd | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/sales-and-deals/premium-shop-february-2019/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    No, v posledni dobe - zejmena teda po nerfu concealment perku na BB (aktualne uz jen 10% pro vsechny) - si myslim, ze je na BB lepsi mit Manual AA nebo AFT (protoze CV, AFT vyuzijou i sekundarky, takze ten asi hlavne pro nemecke a francouzske bitevky) a k tomu Fire Prevention (protoze HE spam)
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Zhasínání po výstřelu trvá vždycky přesně 20 vteřin. Ovšem i těch 5 vteřin může mít velkej efekt - pokud je protivník netrpělivej a jak zhasneš, tak přemíří jinam, tak než se na tebe zase vrátí, ztratí dost času. Concealment je ale taky důležitej, když se chceš odpoutat a odjet z blbý situace (respektive ideálně ještě před tím, než se z ní blbá situace stane).

    Škoda 4 bodů to teda určitě není, ale zas na druhou stranu je otázka, co si tam dáš místo nich.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    MIXI23: Zdar. Hele zkusil jsem postavit monarcha na menší spot, opravdu je to přínosem? Protože po výstřelu zhasínám až za notnou dobu a jelikož má reload 25 vteřin, za chvíli jsem zase vidět...

    Jestli není škoda těch 4 bodů na kapitánovi...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: takhle jsem předělal Minotaura, kterýho už prakticky vůbec nehraju, z torpedo buildu na AA - a přesně jak píšeš, letadlovky si vzaly na 4 hry po sobě volno a šli někam na pizzu... Pak jsem se na to vybod :-/
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    si máte vzít něco nenápadnýho... třeba monarcha...
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Wustra jsem na tohle vzdal - tomu se letadla vyhejbaj širokým obloukem.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: já měl za poslední 4 hry s Woosterem přesně 0 letadlovek :D k nasrání :D sednout do DD, tak je to přesně jak píšeš
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, no. Za víkend jsem odehrál asi 12 her se Sharatsuju, ve všech byly 2+2 letadlovky. V asi 8 hrách s aa specnutou Jean Bart jsem potkal dohromady jednu letadlovku a žádné z jejích letadel se ke mě něpřiblížilo pod 15 km.

    Ty zatracený mise na sestřely pořád nemám splněný :\
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja nechal na Z-46 gunboat build, co mam kvuli rankedum, ale asi ho tak chvilku necham.

    A taky jsem na vsechny DD, kde to davalo smysl (tedy na ty, co maji long & middle AAA), a take na vsechny IJN krizniky dal modul na AA (+2 vybuchy v salve). Ale teda japonske DD s pouze short range 25 mm AA jsou vazne k smichu.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ua, to mi neříkej. Zapoměl jsem včera odspecnout zpět z aa buildu ;-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: ještě budeš mít druhej pokus s 8.0.2
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak dlouho sem vyckaval s preskolenim nekterych kapitanu, az akce skoncila :)))
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    LIQUIDFREAK: sekundárky sou o třech věcech- ničení DD když je DD cca 4-8km od tebe (protože když je dál tak se do něj tolik netrefujou)
    Zapalování ostatních lodí (je dobrý to vyhajpovat vlajkama)
    Sraní těch na který děláte yolo, protože tím že na něj pálí sekundárky tak se protihráči klepe zaměřovač ;)

    Francouzský BB podle mě sekundárky ocení- Respektive X.tier má odstřel 11.2 km což je stejný už použitelný, ale třeba na USA lodích nemaj podle mě moc cenu, tam bych hrotil spíš hlavní děla. (Protože 8tier je děsnej papír a nemám moc pocit že 9. A 10. Budou lepší)
    Kromě messiny teda... ;)

    Btw nic vás nepotěší tolik jako odstřel 26km a spotlá stojící letadlovka. Aneb 2citadely první salvou 30sec po začátku hry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam