• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    USS Wichita - Not Baltimore, But Not Bad
    https://www.youtube.com/watch?v=NroJUw9mptM
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: jo, dneska tech letadlovek moc nebylo. Dokonce az jsem na ne zapomnel v jedne bitve, kde zrovna jedna byla a pripomnela se mi az utocici torpedovou letkou v tesne blizskosti... Torpedum jsem se vyhnul, ale zle me posramotil a dorazil Gneisenau - mozna by bylo lepsi to jedno torpedo koupit...
    SALO
    SALO --- ---
    Zkouším nejezdit — a ani jedna letadlovka.
    YORK
    YORK --- ---
    Zkouším jezdit s Indianopolisem a Texasem - a ani jedna letadlovka...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Za mě je to hodně meh :) už mám v přístavu Indianapolis jako prémiový heavy US křižník a Wichita nemá nic co by zaujalo. To si spíš časem koupím Boise, protože mám CL jenom Atlantu.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: všechny ty změny byly ale oznámeny dostatečně dopředu. Taky všechny review co do teď byly byly "Work in progress"
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: hlavně ale po wichi je 4 měsíce ticho po pěšině a evidentně je to jiná loď, než ji před těma 4ma měsícema recenzovali :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Na to, že jsem jí dostal zadarmo mě baví neskutečně :D samozřejmě full secondary build + IFHE
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak Wichita je venku a Alaska porad nikde... No, moje penezenka zustava zavrena.

    YORK: Vedle tech dvou, tak jezdim (hodne ^_^) full AA build Simse (vetsinou jsem proti T6 letadlovce a neni vyjimkou i 20 sestrelu). Zkousel jsem Huanghe (ktera by mela mit na svem tieru mezi krizniky nejsilnejsi AA), ale nejak nadsenej z ni nejsem.
    Taky jsem zkusil Emeralda a i ten je docela sranda ^_^ Uvazuju, jestli misto Kamikaze - ktere ma smesnou AA - nerozjet Mutsuki (coz by znamenalo aspon trosku vyexit kapitana pres freeXP), aneb Kamikaze, ktery vymenil reload torped za AA... (tam bude ale problem v tom, ze se bude dostavat asi i dost casto proti T6 CV, coz nevim, jestli bude stacit).
    Vseobecne asi lode z lichych tieru: bud budete o 1T vys, nez CV, coz se hodi a nebo bude CV o 1T vys a to jeste ujde. Nestane se vam, ze stojite proti CV, co je o dva tiery vejs... (tohle opravdu nedomysleli)
    YORK
    YORK --- ---
    Možná Texas. To je teda strašnej křáp, ale aačka má dobrý.
    YORK
    YORK --- ---
    TIGERLOVER: Ono je to bohužel docela logický: Když si teď chceš splnit misi na sestřely, tak nesmíš hrát letadlovku. Takže když to chtějí splnit všichni...

    _OZZY_: S čím to na těch nižších tierech jezdit, aa specnutý americký ddčko?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: Nic uzasnyho
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TIGERLOVER: musis na nizsi tiery...

    Jinak ja mel ted dopoledne dve krasne hry s Perthem a Leandrem - chtel jsem vyzkouset, jak si vedou v nove mete. Perth ma na svem tieru mezi krizniky druhou nejhorsi AA (a to jen proto, ze Nurnberg ma jen o bod min - jenze Nurnberg si muze vzit modul na +2 vybuchy, zatimco Perth ma na tom slotu modul na delsi kour...). V obou hrach byla T6 CV, ale Pertha si prakticky vubec nevsimala. Zato Leander mel spoustu pozornosti, ale jak je docela obratnej, tak torpeda nebyl problem, bomby se daly tak 50/50 a rakety leda ukryt se ve smoku. Ale letadlovka za to platila docela vysokou cenu, takze asi dobre ^_^
    Vseobecne mam pocit, ze se rano/dopoledne pekne hraje - skoro si i rikam, jestli to pak ma cenu vecer zapinat.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Mise na sestřely? Letadlovkáři: NOPE!
    YORK
    YORK --- ---
    To si dělaj prdel s těma misema na sestřely? Jak to mám splnit, když za celej večer nepotkám jedinou letadlovku?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: Má Musashi vůbec nějaký sekundárky co stojí za zmínku ?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: kukam no, ja dneska jen musashi a 1400 dmg ze dvou trefenych strel. Ale celkem jich bylo 26 ne 1941 ci kolik to mas :D
    Dal sem este richel tak pro ilustraci zde, ale zase malje vzorek
    https://i.nyx.cz/files/00/00/19/55/1955615_6778675e70d47ff5a94e.jpg?name=secrichhaha.JPG
    YORK
    YORK --- ---
    MUADDIB: Jasně, že můžeš, je to obyčjná statistika. Když máš výhru/prohru zhruba 50 na 50, tak 8 nebo 10 proher v řadě není moc pravděpodobnejch (0,4% na 8 proher v řadě, jestli dobře počítám), ale vzhledem k počtu hráčů se to holt občas někomu stát musí. Složení týmů na to nemá žádenj vliv (pokud teda hraješ solo randomy a nejsi super unikum, co to nemá 50 na 50 ale třeba 70 na 30 - pak máš na takovou šňůru mnohem menší šanci).
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    lique, koukni na ten DMG/ohně z kundárů ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam