• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: sem si nefsim pico :D raci dam ale prednost vlhke zatoce my mlady :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Hmm že by? :) Nasty, už zase hraješ?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: To bude asi tím, že registrace začíná za tři dny. :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: vlhka zatoka lol :D Topic je uzavren stihls nas regnout?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ◄ VLHKÁ ZÁTOKA ► Pilotný TURNAJ pre CZ/SK komunitu - Soutěže - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.eu/...%A1-z%C3%A1toka-%E2%96%BA-pilotn%C3%BD-turnaj-pre-czsk-komunitu/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    tak po nekolika hrach s Baltim musim rict, ze ta lod je evidentne dobra (stejne jako jsou asi dobre Fletcher a Gearing), ale trpi na dementni tymy (stejne jako Fletcher a Gearing). Ta snura vitezstvi na zacatku me mela ocividne jen namlsat, ted je to spis bud plichta a nebo prevazuji prohry...
    Jeden priklad za vsechny: vcera jsem umrel, ale rikam si: nevadi, byla to sice moje blbost, ze jsem se nahnal az moc dopredu, ale v podstate to uz mame vyhrane, vedeme na lode, na body, na capy... No, ne. Tym me presvedcil, ze dokazou vyrvat porazku ze sparu vitezstvi...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: tak to samy to je s dmg, ale pravdu dis mladiku
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KURE: ted myslim ne, az/jestli se kvalifikujeme, tak myslim o vikendu budes muset odkliknout neco jako "zapocitavat moje bitvy do vysledku"
    KURE
    KURE --- ---
    _OZZY_: musim teda na neco ve hre klikat abych to zapnul?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: což je napiču ZEJMÉNA protože base XP se odvíjí zda tě MM posere natolik, že i při svém osobním DMG rekordu a 8 killech, pěti capech a dvaceti defendech dokáže tvůj team zmanagovat prohru... nebo ne
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MIXI23: no dopr...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MIXI23: dobre ty!
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Jsem se dneska potěšil... Koukal jsem jak na tom jsem s Missouri a co nevidím :-)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: bohumzel ted to bude o tom ziskat nejake mnozstvi zakladnich zkusenosti. Predtim to bylo udelat nejaky dmg za bitvu. Si myslim, ze ten dmg byl lehci, nez zakladni zkusenosti...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MUADDIB: uz jsem nas prihlasil...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: Jo, teď jsem to sem chtěl dávat

    TLDR:
    každý týden (pondělí - pátek) musíme splnit "klanovou misi", aktuálně je to získat ~ 90 000 XP. SEM SE NENÍ POTŘEBA INDIVIDUÁLNĚ HLÁSIT.

    Pokud splníme, postupujeme dál a každý víkend sbíráme hvězdičky za hry v různých třídách lodí (už to tu jednou bylo) - pokud to chápu dobře, MUSÍTE NA ZÁLOŽKU KLANU A TAM POTVRDIT ÚČAST, OD TÉ CHVÍLE SE VAŠE HRY ZAPOČÍTÁVAJÍ DO KLANOVÝCH VÝSLEDKŮ.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: Balti je skvelej, Muffalo trosku skripe(cas naucit se nebyt viden a nebyt trefen) a DM je tresnicka na dortu :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLUMIR: já ne něj troubil... neuhnul...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    MUADDIB: Ale Muade, co to poškození vlastního Scharnhorsta? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam