• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: Aha o těch Ačkách jsem neušil, díkes. Jo, lodí jsem prodal asi 5 a stejně jsem chudej jako kostelní myš :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: bud muzes uplne prodat nejake lode, ktere nejezdis (ale zase nekdy se muze kazda lod hodit - jako tomu bylo ted u vlocek) nebo muzes prodat nepouzivane upgrady - typicky vsechny "A" trupy z lodi, ktere jsi upgradoval na "B" trup (nebo pokud na C, tak muzes prodat i B... proste vsechno nepouzivane).
    A nebo pak jezdit a jezdit a vyjezdit si nove prachy...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Je tu nějakej způsob, jak přijít dobře k normálním prachům? Jsem naexpil na výzkumy a zjistil, že nemam na nový lodě, jsem nějak po updatu přišel o (nebo zlitej utratil) mucho peněž :( :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Great White Fleet Event - Missions and Bonuses | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/en/news/community/the-great-white-fleet-event/

    prihlaste se na kontejnery se dnem premia, komu uniklo
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MIXI23: nn, myslím že mám 85 max, taky na lantě... ale to se na mě tenkrát soustředili (lol) 3 letadlovky...

    Teď jen 2 šestkový... bohužel poslední třetinu hry se na mě už vysrali, takže jsem už nic nesestřelil, ale jinak se fakt snažili :D
    SALO
    SALO --- ---
    nezabudnite si aktivovat tu Naval Battle.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Kdo že říkal, že je to dobrá loďka do Rankedů ? pokaždý první v týmu ale samý buzeranti.

    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUADDIB: No ty krááávo :-) klobouk dolů. nový osobák ?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Letadla někdo?

    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Jean Bart je úplně boží, už měsíc nejezdím skoro nic jinýho ;)

    Nastříleno s ní mám ze všech T9 lodí zdaleka nejvíc (dokonce víc než s většinou desítek), jen winrate z nějakejch záhadnejch důvodů nic moc. Každopádně mě fakt baví.

    Navíc má super AAčka, což se teď celkem hodí ;p

    (Mám teď na kapitánovi Advanced Firing Training místo Concealment Experta - částečně omylem, nestihl jsem to respecnout zpět, ale jsem s tím docela spokojenej. Kromě aa to zvedá i dostřel sekundárek, který sice Jean Bart nemá až tak silný, ale něco taky udělaj.)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: v Ranked mi funguje zatím velice dobře, s nějakým tím reload buffem střílíš fakt rychle a reload booster je skvělej na začátku hry proti DD, skoro vždycky tam nějaký je co jde za prostředním buffem a kdo sejme první DD, vyhraje Ranked hru, že jo :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: Super... hned jak dojedu dom tak ho osadím a otestuju pořádně v Rankedech :-) díky za tip.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    VOMETAK: no šetřím uhlí už měsíc a půl a mám zatím 40 000 +/- což by pro mě znamenalo skoro rok čekání. a když si vezmeš, že 8 stojí 1200,- a jsi potrava pro desítky + devítky tak radši připlatím o 400,- a budu mít devítku co vydělá víc a nebude otloukánek pro ostatní.
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    MIXI23: tvl je dobrej, ale za 1600,- když je pořád možnost vzít ho za uhlí bych za něj určitě nedal
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: je to všem lepší než Ríša, skvělej na flankování, chce to být neustále v pohybu, slušný AA s reload booster je hrozná prasárna při správné příležitosti.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    No to mě poser Bart je opět v Shopu :-) tvle konečně..... co jsem měl od hraní rok a půl pauzu tak jsem tuhle lodičku chtěl. Kdo má zkušenosti ? je to jako Ríša :-)

    Wargaming.net Premium Shop
    https://eu.wargaming.net/shop/wows/specials/12354/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: taky si myslim. Pff tak zas hovno :/
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: 457 jsou k hovnu, menší DPM a stejně nemají overmatch na 32mm
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Co radíte na Cancerora ? 419 nebo 457 mm ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: No s těma 457 mm dělama bych to viděl spíš na Steel :-( ale zase jich je jen 6.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam