• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja uvazuju (a mozna to o vikendu zkusim), zase to cele smazat a stahnout stareho klienta (ne to WG centrum...)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: V podstatě ti napsali, že si debil, který otravuje.
    Ale neboj, nejsi sám. Mně to každý hrací den po pár hrách spadne.
    Už jsem se naučil používat volbu zkontrolovat a opravit. To pomáhá.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mno ja nevim, jen za letosni rok jsem utratil 30k za drogy takze vim o cem mluvis :D (cti spotreba 50g na mesic) a jelikoz mam rad dobre veci, dobre veci sou drahe :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jo, kdyz k tomu clovek pristoupi takhle a uvedomi si, co vsechno by za ty prachy mohlo bejt... Ale zas bavil jsem se o tom s kolegama v TMCZ (nekteri hraji WoT, nekteri Warcraft,...), furt to vyjde levneji, nez chodit do bordelu ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mno uprimne, za ty prachy bych se spis ohanel pravnikem a realne ho kontaktoval. Dal sem do toho dve desetiny toho co ty a sem nasranej stejne. A jako kamosovi ti rikam, PROSIM TE, raci to profetuj. Bys pozval za ty prachy pulku klanu na kubu na 14 dni woe :) Nicmene ty hw problemy sou dost obtiz, dokazuje se to blbe, a este hur to ze tvuj hw potazmo sw je ok, ale problem je na jejich strane.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_ & LIQUIDFREAK: No, nepomohli... Tak jsem vytahl tezsi kalibr... (cist odspodu)



    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jen tak pro zajimavost, Posledních 21 dní = 27.78% wr. To je fakt hra, kterou chces hrat po dlouhe jarni vecery :D a to byste neverili, jak to vypada. Je vykon, kdyz muj tym vynda jednu, dve lode, ktery zpravidla vyndam ja :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: No ocividne neni, hodne stesti s ticketem. Nepamatuji se kdy by mi wg team pomohl s nejakym problemem. Vzdy spis pomohla hodina googlovani a tak
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tvl zakladam ticket na support kazdej tyden. Je todle normalni?

    SALO
    SALO --- ---
    MIXI23: neboj, T6 čaká, a s ním T8 MM! ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Ta loď potřebuje BUFF jako sůl :-)

    SALO
    SALO --- ---
    VLAKODLAK: die, cv scum!
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Uf, změna z Langley na Rangera... netrefim letadlama ani stojící loď, wtf! a AA mě sundává rychlejc než stačim něco udělat :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já si to včera dal s Nelsonem a za 5.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Naprosto tě chápu :-) tož ale mě se včera vcelku zadařilo :-)

    YORK
    YORK --- ---
    V první minutě scénárka si borec ve Flintovi najede 4km vedle bitevky a ukáže perfektní broadside. Ve třetí minutě se potápí Atlanta, netuším jak. V páté minutě zbýváme tři. Ostatní dva oba svorně moudře usoudili, že je naprosto nezbytné jít honit nákladní lodě na kraj mapy. Jeden z nich se tam potopil - netuší, jak to dokázal.

    Snažil jsem se, fakt jsem se snažil. 10 lodí jsem potopil. Pálil jsem torpéda doleva doprava, mezi reloadama jsem odmontovával matice ze dveří a házel jsem je po nich taky. Ale nepomohlo to.

    Závěr: Experimentálně ověřeno, že ani se Sharnhortsem není výhra v Narai jistá...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Drsný :-)
    HARUGUMEMES | World Of Warships | Random Acts Of Ownage #13
    https://www.youtube.com/watch?v=E6kpoVZLtyI
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Jo
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    taky vam to dneska (porad jeste) laguje?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: :D

    SALO: presně :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam