• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MIXI23: Neřeš to, lidi už si zvykli, ani tě nebudou střílet. :-)
    Já hrál coop kvůli rychlé dmg a ally bot mi vjel do torpéd, dostal jsem 8 bitev. :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    nebo zalozit novej ucet ;)
    CABA
    CABA --- ---
    MIXI23: NIc , taky jsem jich pár takhle získal, prostě přežít 2-3 bitvy jako ružovka
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Tvle to snad není pravda... jako včera a dnes v našem zasraným městě nefungovala elektřina (při sebemenším fouknutí se vypne jelikož ČEZ) a výpadek se mi stal během hraní - a voala - dostal jsem status teamkillera za předčasné opuštění bitvy :-) no já se z toho snad poseru. Má někdo zkušenosti co s tím ?
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    JB- loď na kredity a Krakeny :-D

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Začalo mi pěkně blbnout FPS
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Vikend... Na konci prohrane bitvy tri BB stale s plnym HP...

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    2 v jendom dni, 0 ve 2 rocích :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: ...a ted jsi potkal me. ^_^ Akorat ja se teda moc nevyznamenal. Napred me potkala Gadjah Mada, tu bych pak dostal torpedy, ale vyzral mi ji Flint (taky cech z IDDQD) a v zapeti me dostala Hatsuharu (nebo neco jineho, co ji delalo support)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Moje ID je IdontGiveAship
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: no kdo asi :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak kdo je Honza_1980 ? :) poprvé po všech těch letech jsem potkal ve hře prvního Nyxáka :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    World of Warships - Pyotr Velikiy Armor Test WiP - WTF?
    https://www.youtube.com/watch?v=0zUaMsaueAA
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    nezapomente si zase o vikendu aktivovat Namorni bitvu...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: já to hrál jako magor na CQB a hrozně mě to bavilo...

    Ale WR nic moc a skoro pokaždý jsme zdechnul... sace trpí na HE(spam) takže základem je nenechat do sebe střílet spammery (obecně je dost měkká)

    S plným CQB/Sec Buildem střílí ty stovkový sekundáry každý dvě vteřiny, na každý straně jich máš 12... a k tomu (pokud jsi broad) tak 3x3 155 :)

    Já jsem měl pokaždý nejmíň 200 zásahů sekundárama a většinou tak 300-400, na IFHE jsem se vysral protože při tý kadenci je to zapalovač jak sviň...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak Exeter's last Stand kampan dava cest svemu jmenu: jedna marna bitva za druhou...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: uvidime, ofc budu reportovat ;) a dik
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: Alsace mi oproti Richelieu prijde sppis vice vhodna na manevrovy boj, na kridlech, etc... Ale kdyz je nejhur, dokaze se postavit celem a neco tankovat. Ale prijde o zadni vez...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: muj kpt ma 15 takze to bude dosti podobne. A jak jsem tu lajnu fr bb miloval, ani s lyonem ani s richeleu se mi vubec nedarilo, tak doufam ze to bude lepsi :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: nekdo to jezdi na full secondary build, ale jelikoz jsem nemel 19b kapitana (dokonce dnad ani 14b), tak jsem to jel hlavne na hlavni baterii... Drzet se spis vzadu (resp. na zacatku si vyjet dopredu, aby bylo vic mista, kam kajtovat) a kajtovat a strilet. V pozdejsi fazi muzes i vic dopredu - 12x380 mm je slusna brokovnice a docela se mi s ni darilo vyndavat DD ^_^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam