• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ok dik za info, a skoda. Melo to koncit dnes tak proto se ptam, ale asi to bylo do 7 rana
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: NA, takže o polnoci na to ešte mali 6-9 hodín
    CABA
    CABA --- ---
    Takže už víme kdo za to muže _OZZY_: :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: Naval Battle? My ji projeli? Jsem se koukal jeste nekdy kolem pulnoci a vedli jsme asi o osm hvezd...
    ja jsem se na na posledni dva pokusy pokusil dat nejaky ten 1500 treshold, ale v obou pripadech prohra... :(
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    CABA: na tom je nejsmutnější, že když se člověk podívá na blíž, tak zjistí, že to hraje tak 10-12 hráčů
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: O víkendu jsme to projeli o hvězdičku :(
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jak sme na tom se stavem, mam logovat vecer?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: JJ přesně tak... oni totiž přesně ví kdy na ně vypálíš torpéda. to samý je s granáty.... nikdy ti neotočí bok když je máš zaměřené.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: Přesně tak.... moje slova... já teda nejdřív sejmul DDčko a pak máš volnou cestu na torpení....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak nakonec 20 torped udolano v coopu... jako na potvoru, kdyz na konci zbyva posledni 4, tak dam za bitvu 8...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    YORK: _OZZY_: aha, ok, diky.
    YORK
    YORK --- ---
    CYBERKOTLIK: Hermes není prémiák. Je to normální loď ve stromě, jen v "early accessu".
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: tak ji nech, za par tydnu z ni bude normalni strbna lod a ta uz pujde prodat normalne.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    _OZZY_: ja zkousim prodat hermes a volnu prodat tam vubec nemam prave, takze nevim jak se ji zbavit
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Gallant je premiova lod a na te mi to jde - teda ta nabidka tam je. Nebudu na ni klikat, protoze ho opravdu prodat nechci.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    _OZZY_:no to jde prave jen u normalnich lodi, u ty premiovy ne...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: jj, to je známá věc že boti v tomhle podvádí :) i v operacích. Někdy mám dojem že mi dost pomáhá na delší torpéda zamířit, pak zamíření sundat a hodit torpéda odhadem.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    YORK: Já si momentálně dávám pauzu. Takže žádné mise nedělám. Když jo, tak ty HEčka použiji, ale to je jediný případ.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Přesně tak. Nebo si počkej do noci, kdy jsou boti i na tvé straně. To jsou pak hody.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Jako mám silné podezření, že boti jsou na torpéda buglý, protože pokud střílíš na max. vzdálenost, tak se velmi často vyhnou. Nejzajímavější na tom je ale to, že začnou točit chvíli po výstřelu torpéd a ne při zachycení do zaměřovače nebo po detekci torpéd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam