• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    7 bitev? :D málo trpělivosti :D
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: vzdy mam nejaku lod, kde so mnou neskutocne vyjebava MM a teraz tu stafetu prebral Black (a obcas kolik posunie Z-52...). :)

    Random:
    Fletcher: 51.61% (560)
    Chung Mu: 65% (40)
    Kidd: 63.46% (52)
    Black: 42.86% (7)

    Ranked:
    Kitakaze: 70% (10)
    Jutland: 66.67% (12)
    Black: 43.75% (16)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: rspkt...

    a teď nahoď blacka :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    VLAKODLAK: No právě, že mi to přijde ještě o kousek horší. Takhle rychle zabraný epicentrum bez odporu jsem ještě neviděl.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MADDOGCZ: úplně stejný dementi co hrajou klasický hry :)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Doprdele, co to hraje za dementy ty vesmírný bitvy. Ve hře 3 DD(!!) a enemy tým capne všechny 3 kruhy v epicentru na první dobrou.
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Salem má standardní T10 premium kamufláž, takže +20% kreditů. Jediný, v čem se liší od standardní T10 lodě, je, že má poloviční cenu za opravy.

    Za průměrnou hru se Salemem i s tou kamufláží vydělám řádově tak 2/3 toho, co za průměrnou hru s jakýmkoliv T9 prémiákem. A na ten T9 prémiák navíc můžu kamufláž na kredity hodit taky, tak je ten rozdíl ještě větší.

    Jak jo - Salem, na rozdíl od ostatních T10tek bez premium camma, není prodělečnej. Není to ale prostě prémiák na grind kreditů.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: Salem je jiná verze DM, v competitive někdy DM nahrazuje. Máš kratší radar, ale dostaneš super heal. 1v1 Salem vyhraje snad nad všema T10 křižníkama.

    Anyway JB má mnohem větší potenciál a je zábavnější. Výdělky bych řekl že budou na stejno (ta pověra že Salem nevydělává je kvůli tomu, že během testu neměl správnou kamufláž, vydělává jako jiné prémium, jenom nemá žádný speciální násobič).
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Salem nevydělává a je to horší verze Des Moina (má o dost horší radar). Jean Bart je brutální děvče - od Vánoc skoro nejezdím nic jinýho.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Na Salem mi chybi 57, na Barta 48. Bude to jeste chvili trvat, ale naka doporuceni? Chtel sem puvodne Salama
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: mě většinou zajímají technické údaje a srovnání v rámci třídy a ty má skvělé. Herní styl beru jako hodně volnou indikaci jak by se to mohlo a nemuselo hrát.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: tak je to porad recenze od jedne hracky, takze to nemusi sednout hernimu stylu kazdeho. Ja s ni vetsinou souhlasim a treba ty perky beru jako doporuceni. Kdyz mam u nejake tridy diametralne odlisny styl, tak si je treba upravim podle sebe, ale kdyz nevim, tak se necham inspirovat :)
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: necital som tuto konkretnu recenziu, ale som jediny, komu pride, ze su sice technicky vyborne spracovane ale castokrat je uplne mimo, co sa tyka herneho stylu, captain perks, a pod.?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: moc nestojí, ale zase na druhou stranu pokud máš všechny ostatní FXP lodě, tak proč ne :) já jsem teď dost bez FXP (~ 350k), takže si počkám
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...a konecne review od LWM:
    Premium Ship Review #122 - Azuma - General Game Discussion - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.com/topic/187336-premium-ship-review-122-azuma/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem se koukal na nejaka videa ohledne Azumy a zatim mne teda nepresvedcila, ze bych si ji mel poridit (fXP mam, ale je otazka, jestli za to stoji).
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Je to nějaký dojebaný, ten Aslain.
    Neukazuje mi to lodě v přístavu, technický data, kapitána, výzkum a bůhví, co ještě.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Mne za posledni dva dny random tak otravil ze hraju coop lol
    SALO
    SALO --- ---
    Do you feel that having a CV in your ... - Straw Poll
    https://www.strawpoll.me/17702395
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak mozna bude na YT video s tim, jaka jsem lama a jak se to delat nema ^_^ Jsem si az uplne nakonec vsiml, ze ten Dunkerque, ktereho jsem malem vytorpil, je PointyHairedJedy ^_^



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam