• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: to už se nepřesouvá na Tier I loď, jak to bylo dřív?
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: A ještě navíc máš ty expy na lodi, o kterou pak přijdeš. Ehm...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: dyt je to uplna debilovina.. Zadny prachy, zadny xpy, proc to hrat.. Mas tolik xpu a prachu jak kdyz tam nastrilis 50k tak proc se vubec snazit
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MADDOGCZ: a jak to hrat? ja jsem to totiz asi taky nepochopil z jedny hry :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tvl to je zas svatek retardu. Standardni bitva, ja s RN R7 Jervis. Hlasim, at strili na toho Clevlenda (protoze to byla jedina lod s radarem). Myslite, ze po nem nekdo strili?
    Kliknu na mapu, kde je videt nepratelske DD na ctverci hned vedle nasi baze. Nase krizniky Dallas a De Grasse, toho casu na opacne strane baze, ale take jeden ctverecek od baze - nase nejblizsi lode k nasi bazi - na to serou a jedou udelat charge do nepratelske baze, kde oba chcipnou. Ja se snazim pres pul mapy dojet do nasi baze vcas - nakonec se mi to povede, vyzenu Cossacka, skoro ho i killnu, ale killsteal... Moc zivotu mi nezbylo a za chvilku me killnum Monaghan (mel gunboat build, misto toho divneho torpedo-AA).
    Ani se muj vrat jeste nepotopil a uz vidim, jak vetsina naseho tymu - ctyri lode - pronasleduje jeden nepratelksy kriznik na okrajmapy a za ostrovy a absolutne nevnima, ze se k nasi bazi z zdruhe strany blizi dve bitevky (a DD, ktere nikdo nespotnul).
    Na moje upozorneni v chatu (snazil jsem se byt slusny) se jedna bitevka a DD chytli za hlavu a jeli branit bazi. Dve bitevky ale pokracuji v... Kdovi, co vlastne si mysleli, ze delaj, protoze York, ktereho honili, jim davno zmizel za ostrovem.
    nepritel, ktery capuje nasi bazi je postupne likvidovan, hra se blizi ke konci, prohravame o par bodu, enemy DD ma poslednich par HP a ukaze se na pomerne dlouhou dobu... A nas Kiev zajede k okraji mapy, tam zastavi (ne o okraj, pred nim) a strili nekam do prostred naseho capu. Asi se mu sekl bot...
    A tak jsme (ne)slavne prohrali o par bodu: kdyby ty retardovane krizniky branili bazi, kdyby nase bitevky nelovily jeden kriznik, kdyby se nas Kiev nezasekl... Po hre jsem zjistil, ze jedna nepratelska bitevka byla AFK a i s tim nas rozmazli.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Dobrý žně na dmg :-) Ještě by to chtělo, aby asi polovina hráčů pochopila, jak ten nový scénář hrát. :-)

    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Z pohledu hraní letadlovky dost podělali rakety, těma se teď trefuje hůř než bombama. Taky je docela pruda, že zrušili lead u torpéd. Není to ale až tak strašný, aspoň teda v coopu a ve scénárkách. Je to hodně o cviku, ze začátku jsem netrefil vůbec nic, teď ve scénárkách mívám i přes 200k damage (v tom stávajícím teda ne, to je pro letadlovky pěkně naprd. Jak jsou tam dva houfy křižníků, tak máš po žížalkách).
    SALO
    SALO --- ---
    ja som obe T4 a T6 z toho eventu predal a nakupil za kredity AA moduly a AA vlajky...

    ale vazne teraz, po par mesiacoch totalneho sucha mi padli za poslednych par dni 2x SC z normalnych "More resources" kontajnerov, a v nich 50k Free XP a 100x Sierra Mike. not bad.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: tak ja mam jednu, tu britskou prvni. A po pravde, vic sem mel rad ten system predtim, ted netrefim nic tak jinde chodit trapasit nebudu :D
    YORK
    YORK --- ---
    CABA: To já už se ztrapňuju i ve scénárkách, heč! (A docela mě to baví).

    BTW s tím upgradováním to máte nějaký popletený. Historicky se upgradovalo z uhlí na ropu, ne z ropy na uhlí ;-)
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK:
    _OZZY_: Tak to já jsem ještě nesebral odvahu se jít strapnit do coopu s letadlovkou.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    podruhý sem to uhlí dávat nbd... :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: taky sem v ty my jediny cv levej jak poleno :))

    Jinak zas prohra, sry sem to nejak zazdil :-/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: jo, tu otazku jsem zaznamenal, ale uz jsem najk minul ty odpovedi ^_^

    // ciwe, prave me nekdo reportoval v coopu... Jezdim ted obcas coop s letadlovkou, abych se to naucil. Teda to mi vysvetlete, jak je mocny, ze ja to DDcko raketama netrefim a netrefim, kdezdo kdyz jsem v DD, tak me CV zasypava raketama jedna radost.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: bavili sme sa tu o tom relativne nedavno, dorazme to uhlie.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    uhlí
    CABA
    CABA --- ---
    uhlí
    KURE
    KURE --- ---
    uhli
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // ja osbne bych mozna radsi napred dorazil to uhli...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mame dost ropy na prvni upgrade oceli (+5%), na posledni upgrade uhli (+7%) nam chybi jeste 30k ropy.
    Setrime dal na posledni upgrade uhli nebo bereme ocel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam