• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: tak možná nějaká přechodná doba, ale brutální AA prostě měly i předtím :) možná jak ladili ty hodnoty tak to nějak pomrdali a teď zase dali dohromady, idk
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: To nevim, s těma jsem to nejezdil. Zato jsem to jezdil nedávno s novejma a bunkry nestřílely.

    A je to teda dobrej úlet, maj AA asi jako 5 bitevek vedle sebe. Fakt by mě zajímalo jak se ty kanóny do toho bunkru vejdou.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ale prosim tě. Torpení friendlízů je vždycky tvoje chyba.

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: sorry kámo, tvoje torpéda, tvůj problém :) vždycky (a taky už jsem párkrát jezdil COOP, když jsem si řekl že to risknu a poslal je tam)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: to AA měly vždycky ne? Rozhodně to brutální AA měly i za starých letadlovek.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Dpc, tak prave jsem dostal 9 coop battles za to, ze PICUS s 24k batlama a 44wr v demoinu, stojici, se najednou rozjede do dvou torped salvos.. Proc ja se do prdele fakt zaobiram tema zasranyma wg style hrama dpc
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Chmura je, že v minulým patchi jako překvapení přidali bunkrům AA. A docela hnusně silný.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    16 letadlovek ve fronte... Tak na to fakt seru ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Operace Killer Whale - jedenact letadlovych lodi ceka ve fronte...
    Uz jsem se s letadlovkou (Ryujo) odvazil z coop prejit na operace, uz dokazu dat i vic dmg, nez kolik mam hp a uz nekoncim posledni v tymu (coz povazuju za dobry zacatek pouzivani letadlovky).
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak dneska 7 proher a jen dve vyhry. Jeden tym retardovanejsi nez druhej...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mino je hrozna prasarna :) Enjoy
    SALO
    SALO --- ---
    myslim, ze si budeme rozumiet. (solo cap na C spawn... :D)





    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: sealclubber telem i dusi ^_^
    SALO
    SALO --- ---
    moja stvrta Tier 1 hra, ever. a ojavil sa tam tento clovek: https://wows-numbers.com/player/547510243,rhodes_a/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Alasku jsem zatím testnul v Co-op a dobré. Uvidím naostro.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ber Alasku, je bozi.
    KURE
    KURE --- ---
    LIQUIDFREAK: neni. normalni lode ccasem vyexpis, tyhle muzou zmizet a uz nebejt
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: No ja setril puvodne na kronstada a toho sem nestih bo sem starej slacker :D Tak tedy alaska, a stejne si furt nejsem jisty esi nebude lepsi investovat tech 720k co mam do nejakych lajn.

    A SALEM je bozi, jen se s nim naucit hrat :) Chtelo by to klanovky hosani
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Mě by chybělo fakt hodně. Jsem ji koupil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam