• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo - že jim máš poslat víc, víc, VÍC!
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem neodolal a koupil 5 kontejneru k letadlovkam... Vypadlo:
    20x sci-fi camo
    37500 uhli
    20x Leviathan
    ...a zadna letadlovka Y_Y No, asi se mi tim snazi neco naznacit ^_^
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ: 29.5.2019.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Pls, kdy končí to ironium, abych neprošvihl ty moduly.
    Asi koupím modul na Zao.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ruske bitevky - myslim, ze Asashio bude mit zne... A nebo uvazuju, jestli by se nevyplatilo rozjet panasijskou linii DDcek - bitevky pry maji rady hlubinna torpeda ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak sem dojel aktualni fly strike win a muzu dat na chvili voraz. Byl to zdaleka nejhorsi event ever jaky sem hral. A ten CV spam mi taky nebude chybet :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Aktualizace 0.8.3: soutěž „Victory“ | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/update-083-the-victory/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Jojo, ja to take tak beru
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: jo, já bych to nehrotil :) někdy se nám to povede, někdy ne
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jinak co ze to je vlastne za vyhru? Par stovek oleje a trosku rank?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    po dlouhe dobe SC...
    ...a v nem 50 camo gamescon (+50% kreditu a +50% XP)
    SALO
    SALO --- ---
    po 3 hrach v Chabarovsku mam za poslednu hodinu 37% "Contribution to capture". tolko k vikendu....
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: Smokey a He? Kundy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mno taky s tim bojuju hele. 300 v klidu, 900 vesmes take ale tech 1500 je na hrane a dost casto se to nepovede. Navic taky neni dycky cas odehrat secko.
    SALO: Mno mas pravdu. Ale vem si treba dampera, ten vubec nevi jak to zapnout a ja ho este nepotkal abych mu rek oc a jak. A jsme mrtvy klan, s tim se asi moc delat neda. Leda do toho zacit busit, nabirat, prosivat hrach od plev coz asi moc nepujde kdyz vyjma jedny svetly chvilky s cw nemame zadnou historii a uspechy. Nemluve o tom, ze potrebujes nekoho kdo se o to bude starat. Ja na to nemam cas ani energii, ty ano?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO: Tu otázku jsem si dával už dávno.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: ak hra za vikend (piatok-nedela) aspon 7 ludi a odohra tych 10 hier, tak je prakticky nemozne neziskat 40 *
    300 a 900xp je taka nizka hranica, ze to vacsinou ziskas aj za prehru, a pri uspesnosti 60% mas priestor na chyby.
    to, co predvadzame my, je absolutne tristne. :)

    pripomente mi, naco mame v klane ludi, ktori sa aktivne vyhybaju klanu prospesnym aktivitam? = hram a nezapnem si cez vikend Naval Battle.
    (to, ze absolutne nekomunikuju tu alebo v kanali v hre uz ani komentovat nebudem)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ta namorni bitva se fakt neda... Same standardni bitvy (kde jako mam brat ty xpp?) a kdyz nahodiu neni standard, tak nase letadlovka je ruzovej AFK - ale i kdyby byl online, tak by asi moc nepomohl, vzhledem k tomu, ze to byl takovejhle matros: https://wows-numbers.com/player/538039378,Tennents47/
    (evidentne nekdo, kdo hraje primarne letadlovky, ale po reworku se s nima nenaucil...)
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Když jsme u toho brawlování - zrovna se mi pokusil Wustra ubrawlovat Henry. Asi mu to nevyšlo tak úplně jak čekal :-)
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Mám rád agresivní Salemy v nepřátelském týmu ;)
    KURE
    KURE --- ---
    YORK: unfair mozna nebylo uplne dobry slovo. je to lepci radar a dpm vs armor a heal.
    prestoze jsou hodne podobny co do playstylu, nejsou stejny. salem ti umozni byt vic agresivni coz muze byt vetsi standa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam