• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: no, ty koso, to mi dodavas optimismus : patek vecer, ja mam i
    bez toho uplne strach to zapnout...
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Přišel, viděl, nasral se a odešel! :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Chlapci opet preji pekny vikend a oprete se do ENABLEd, tentokrat to urcite nebude tak jednoznacne jak naposled.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Aha, pjekne tak to cg :)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Nevolil, mám obě.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Jo to mas vlastne pravdu no. Ono kazdej kriznik je pro kazdyho jak cervenej hadr pro bejka, azuma zvlaste. A proc si vlastne zvolil ji a ne alasku?
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Dostřel 19 km znamená, že jsi ve většině bitev před bitevkama (strašně rády se za tebe schovaj, mrchy jedny tlustý). S reloadem pod 20s navíc při střílení svítíš pořád, na rozdíl od bitevky tam nemáš ani krátkou pauzu, kdy zmizíš. A Azuma je strašně vděčnej cíl pro bitevky na druhý straně. Takže tě samozřejmě focusnou.

    Když střílíš na 20 km a víc, tak jsi mezi bitevkama a i když ne o moc, tak je přece jen těžší tě trefit. Takže se karta obrací.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Jasny, tak to ale pak ten vyssi dostrel nechapu, to bych nejspis opravdu zustal u toho rld. No na alasku 100k tak odhaduji tak tejden a je doma, tak sem sam zvedav
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: V základu 19 km.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: a v zakladu ma kolik? pac to mi prijde docela hc. Uz jen to ze pouzijes u krizniku co ma 20sec rychlejsi reload. To je minimalne pro mneprekvapive
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: 22.1 km
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: kolik to ma dostrel s modulem?
    YORK
    YORK --- ---
    Hodil jsem na Azumu dostřel místo reloadu a je to úplně jiná hra. Long-range snajpr je to fakt dobrej.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Jsem zvedavy kdy tadle "moderna" prijde do wows
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CABA: a jo, máš pravdu, koukal jsem na telefonu :) tak ta dneska byla
    CABA
    CABA --- ---
    XLACHTAN: To je výsadková lod. :) Ta má k letadlovce dál než ruský křižnik :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: jn :) ale zase je tam letadlovka :) ta bohužel dneska v přístavu nebyla (ani USN ani JSDMF), takže jsem viděl jenom nějaký destroyery, jeden raketovej křižník s nějaký auxiliary lodě :) jo a dvě ponorky... normálně má Yokosuku jako domovskou základnu USS Ronald Reagan, ale smolík
    SALO
    SALO --- ---
    XLACHTAN: Google StreetView ma stare data :) - https://goo.gl/maps/4EyxVLK6HiDbhWHDA
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jedno z hlavních děl bitevní lodi Mutsu :) je to velký jako kráva a půl :D

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a v nem 100x India Delta (+20% heal) - jako za me dobry ^_^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam