• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj, mam dotaz muzu mit ze Steamu za 1€ hezkej starterpack pro WoWS. Pujde to kdyz uz ucet mam, nebo je to jen pro nove prichoziho?
    Nemate nekdo zkusenosti?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    RIVEEK: prej by to mel byt projekt O, takze 6x380 mm, coz je otazka, co to bude, protoze jako dalsi "super kriznik" by to na T9-X bylo slabe...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    _OZZY_: já to včera po třech bitvách musel naprosto otrávenej vypnout a radši jsem šel s manželkou na večerní procházku :-)

    - btw - víte už někdo něco podrobnějšího o tom novém německém křižníku ? Bude to doufám nějaká šikovná prémiovka za freečka nebo uhlí, bo němci mi v tomhle moc chybí a vůbec mi přijde, že ten národ nějak zanedbávaj...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    tvl, vikend jeste sel, ale dneska to byl svatek retardu...
    Letadlova lod v nasem tymu AFK (tuhle bitvu jsme kupodivu jako jedinou vyhrali - nepratelske a nasi letadlovce navzdory)
    Hatsuharu, co se misto podpory druheho kridla nasere na to same kridlo, kde jsem s Akizuki a kdyz teda naopak jdu pomoci tomu opustenemu kridlu, tak to nase kridlo pushne a vychcipa.
    ...a vubec tak nejak sbirka tymu, co dokaze prohrat bitvu behem prvnich peti minut.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak ste sikovny, vyhrali sme v pet rano sem koukal
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: jo, Aki sa celkom da. chce to aspon BFT a AA modul a necitis sa v uplne kazdej hre ako fackovaci panak. proti T6 CV sa uz takmer ubranis! :DDD

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...si tu odlozim:

    LWM review na Lazo (uz mam nasetreno asi pulku tokenu, tak treba se fakt povede zadarmo):
    Premium Ship Review #123: Lazo - General Game Discussion - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.com/topic/191265-premium-ship-review-123-lazo/

    ...a na Montpelier:
    Premium Ship Review #124: Azur Lane Montpelier - Mouse's Famous and Historical reviews - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.com/topic/191539-premium-ship-review-124-azur-lane-montpelier/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...ja jsem v sobotu dal novy rekord s Akizuki: 31 sestrelenych letadel (tolik k te CV rakovine ^_^). Opet jsem si toho vsiml az dodatecne, takze screenshot nemam Y_Y
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    SALO: tady jsem našel jednu starou památeční fotku s Orionem ještě z mládí :-)
    Hrál jsem ho hlavně na HEčka : 21 požárů a 57.155 DMG ohněm se nemohou mýlit !
    Schválně ho musím co nejdřív vytáhnout teď, v době nebeské rakoviny...
    SALO
    SALO --- ---
    RIVEEK: jo, az na pomale tocenie vezi (a to mam Dunkirka s EM) ma zatial celkom bavi (5 hier), asi si ho necham. snazim za zatial pouzivat primarne AP, ked to dava zmysel a HE az ked nie, alebo na DD, a mam pocit, ze to pri RN BB dost ludi prekvapi. vymazat na prvu salvu kriznik na 15km ma cosi do seba. :D

    zacal som BB hrat asi pred dvomi tyzdnami, takze este stale si to osahavam, ale uz som toho asi videl dost na to, aby som mal ake-take povedomie, ako to hrat. ;) (Scharnhorst som vcera omylom zobral do Random s 10 bodovym CA kapitanom, samozrejme som skoncil v T9 hre... :D)

    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    SALO: Orion je geniální - je to strašnej HE spamer a APčka má taky super. Mám ho pořád a občas ho používám při šikanování lowtierů (a i v pětkách se dobře chytá)
    SALO
    SALO --- ---
    DD hra prilis stresujuca? nikdy nie je neskoro stat sa BB main!

    (dve po sebe iduce hry)











    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Takze dali jsme je?
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: 100%
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: opravdu? :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Už vedeme :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    aktualne prohravame 52:53... No tak!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: Do 7 rana
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Do kdy to běží?
    Dal jsem 5 bodů. ale ke zbytku se dostanu až pozdě večer.
    SALO
    SALO --- ---
    mozno sa to zapocita nakoniec? a mozno nie. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam