• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Jo vsak jasny, a to nam funguje u cca 10 aktivnejsich, a dalsi desitce co se obcas zastavi. Takze cajk
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: tak členství není zrovna nijak vynucovaný :D Původní myšlenka byla myslím hlavně v tom, aby mohli lidí odsud spolu pohodlně hrát.
    WASPER
    WASPER --- ---
    MADDOGCZ: Ohledně Nyx, ona je to jendna z té první generace bohu spolu s xaosem atp. Takze není divu že ji nikdo moc nezná...
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak určitě. To si řek moc hezky. Já neříkám tak ani tak, ale na moje slova dojde.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Je zajimave kde se na NYXí debata dostala! Jen mne to utvrdilo v tom, ze jsme kazdej z jinyho testa a v jednom klanu nemame bejt... Co se s tim da delat, reknete mi to nekdo? A jsem sakra zvedavej na reakce (cti, "everyone remain silent"..)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: No, my ateisté serem na bohy tak nějak obecně. :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: to vis, na recke bohy dnes vsichni serou a oni nemaji dost uctivacu, aby s tim neco udelali ^_^
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    KURE: Přesně tak :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    HONZA_1980: Jasně
    KURE
    KURE --- ---
    MADDOGCZ: :D ano promin, mas pravdu.
    problem byl v tom, ze nazev klanu Godin van de Nacht je příliž podobny nazvu klanu Nyx.cz
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: však v pohodě :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    HONZA_1980: Ne, bral jsem to jen jako název tohoto fóra (klubu). Na jeho stránkách jsem vysvětlení nenašel a dál to neřešil.
    Mimochodem, právě jsem zadal NYX do Google a náležitá informace se objevila až na 3. straně. Hotely a kosmetika jsou v dnešní době důležitější. :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    KURE: Až na to, že původ názvu nebyl předmětem "zbytečně vyhroceného konfliktu", že? Takže zase …. No nic, nemá cenu to dál řešit.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: tak momentík, jakože za tu dobu, cos hrál tanky i lodičky, jsi tohle netušil? :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jsem dal jednu Ranked bitvu na Rank 12, sebral 1k oceli, a myslím že mi tuhle sezónu stačí, když jsem viděl tu úroveň :D

    Ty Rental lodě fakt nechápu, to je peklo. Zvlášť, když si někdo vezme DD.
    YORK
    YORK --- ---
    EASIERTHANTHENEXT

    Mise na 3 camma za 1750 base xp v jedné bitvě.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vyhra, dobre vy!
    KURE
    KURE --- ---
    _OZZY_: jak je videt, i na prvni pohled zbytecne vedomosti, muzou zabranit zbytecne vyhrocenym konfliktum.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Zase jsem o něco chytřejší :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam