• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: ta padajici velryba? nebo neco jineho?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    K té variantě za prachy btw :)) WG trolling playerbase 10/10
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: odedneska se prodava... uhli a nebo realne prachy.
    CABA
    CABA --- ---
    Kde jsi ji sebrarl?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Gudbote, ještě vyzkouším full secondary.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Hmm, přišly mi nějaký povědomý. Ale jak říkám, první a poslední mi teď fungoval, takže možná přidávali "charge".
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: podla toho, co som minule tyzdne videl, sekundarky su huste ale tie dela neskutocne trolia.
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Mno jo, podle wiki má fakt stejný sekundárky. Tak to do ní asi půjdu :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Georgia je ve hře, 228k coal. 3x2 457 mm děla s křižníkovou disperzí, speed boost, sekundárky a rychlej heal jako Massachusetts
    YORK
    YORK --- ---
    MEM35N1NF04Y0U1 – flag (?)
    EASIERTHANTHENEXT – additional mission
    QRDTLANVMKSL – camouflage, flags, consumables

    První a poslední mi fungoval.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: mam 3 dni chatban. to snad staci za vsetky komentare. :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tvl to se vazne neda poslednich nekolik dni. Rating unicum, ale WR 30-40%, protoze jeden tym plnej retardu vedle druheho a sam to fakt neutahnu.
    Bitveni lode, co jedou do jiz tri minuty obsazeneho capu na druhe strane mapy, nez je enemackej tym (co tam tak kurva asi chteji delat?)... Yamato, ktera zahlasi, ze Yamato je k hovnu a odpluje nekam do pice (tak proc si kurva berete do bitvy lod, se kterou nechcete hrat?). To, ze jsem byl reportovan za to, ze jsem jako jedinej branil nasi zakladnu, uz ponecham jako tresnicku na dort...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Zkusil jsem hodnocenou a vyplatilo se!
    Mám karmu úžasných +3!! :-)

    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    včera jsem po hodně dlouhý době jezdil hlavně s FIJI. Já úplně zapomněl, jak super loď to je ! To bylo jak návrat po dlouhým rajzování k tý svý nejlepší milence, co jí člověk přes den platonicky zbožňuje a v noci tvrdě vojíždí. Furt mezi prvníma v tabulce, letadel sestřeleno na dva týdny dopředu. Dokonce i vlastní kamufláž jsem jí kdysi za goldy koupil ! ^_^
    ...škoda, že s Minotaurem mi to už tak nejde >_<
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak po tydnu se znovu pomalu vracim... Neco noveho? CV jsou porad stejny mor? Uz jsme nejlepsi tym na EU serveru?
    // odpovim si sam, prave mi CV smahla pulki Simse na jeden nalet... fck!
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Ta hra jde pěkně rychle do hajzlu …
    Všichni schovaný za ostrovy, CV si dělají co chtějí, prostě tě dřív nebo později potopí …
    Zlatý coop
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Aneb, dle meho nazoru clovek prijde na chut, nebo ona jemu, ty lodi.. Az nekde kolem ty hranice 100 a vic dokazes, nejak existovat! ;)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: 11, vymluvy ;) mam 5 9tek, count me in!
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: hra*
    zasraný autocorrect
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam